Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS! Mit csináljak? Véletlenül...

SOS! Mit csináljak? Véletlenül bevettem az antidepresszánst, amit reggel kellene?

Figyelt kérdés
Már félálomban voltam, mikor be akartam venni egy 0,25-ös Xanaxot, de ahelyett az Escitil 10 mg antidepresszánst vettme be, amit reggel szoktam. Pedig abból ma reggel már vettem be. Most mi legyen? Reggel ne vegyek már be az Escitilből gondolom.

2022. nov. 9. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Semmit. Aludj egy jót.
2022. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Nyugodtan fogsz aludni és szépet fogsz álmodni. Jó éjszakát! :)
2022. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Semmi gond nem lesz, én alapból 20mg szedek belőle. Reggeli szemet ne hagyd ki vedd be ugyanúgy ahogyan szoktad.
2022. nov. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%

A fenti hozzáértők véleményét hagyd figyelmen kívül. Az Escitil FELPÖRGET, nem altat. Ha nagyon jó az alvókád, fogsz tudni mellette, főleg ha Xanaxot beveszel mellette. A felpörgető hatása miatt szokás eleve reggel szedni, este leginkább csak nyugtatóval szokás.


Arról nem nyilatkoznék, hogy mit csinálj holnap reggel, mert ennyire nem értek hozzá, és velem nem fordult elő még ilyen. Hívd fel a dokidat, akár ah áziorvos is segíthet ebben.

2022. nov. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 4es én úgy adtam tanacsot, hogy magam is jártam így és orvossal konzultaltam utána, ne ítélj előre...

3as voltam.

Jó éjt mindenkinek.

2022. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Bocs, az első kettőre értettem, akik szerint ettől majd nyugodtan fog aludni a kérdező. :D Nem specifizáltam, jogos, a te válaszod remek volt. :)
2022. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

3as vagyok. Én meg kicsit túl érzékenyen reagáltam szerintem a valaszodra :)

Egyébként tény hogy nem az Escitiltől fog aludni, ez igaz :)

Köszönöm és jó éjt. Remélem a kérdező már nem aggódik.

2022. nov. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
0%
Semmit. Nem lesz baj.
2022. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Végül sikerült elaludnom, reggel kicsit kába voltam, de mindig az vagyok, ha Xanax-szal alszom el. Az escitilt pedig nem vettem be reggel, majd holnap reggel meg újra beveszem.
2022. nov. 9. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!