Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vettem be a gyógyszerem...

Nem vettem be a gyógyszerem hogy szilveszterkor ihassak alkoholt. Ittam is. És nem aludtam egyáltalán egész éjszaka. A gyógyszer elvonásának tünete?

Figyelt kérdés

B*ssza meg a k*rva isten f*sza egész éjszaka nem aludtam semmit 😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Mas ember az alkoholtól végigalussza az ejszakat en meg nem

Es a szüleim szerint kiabltam igy ők se tudtak aludni

Az alkoholtól aludnom kene nem? Hat nem? Es egesz ejjel fenn voltam

Biztos az a g*eci tüzijatek

Szerintem meg azért mert a gyógyszert nem vettem be

Hianyerzetem volt hogy nem volt a gyogyszer

A pszichiáter azt mondta csak akkor igyak a gyogyszer véglegesen le lesz allitva mert akkor jönnek az elvonási tünetek

Semmit nem aludtam ejszaka. Rendkívül rosszul voltam este. Azelőtt sosem csinaltam ilyet hogy a gyogyszert nem veszem be. 3 pohár pezsgőt és 2 pohár sört ittam. Igazán eletemben először is csak most ittam alkoholt. 17 éves vagyok. A gyógyszert 14 éves korom ota szedem.

Az alkoholtól szilvrszterkor az égvilagon mindenki alszik en pedig le sem hunytam a szemem. Egy percet sem aludtam. Először csináltam ilyet hogy a gyógyszert megvonom magamtól. Lehet a gyogyszer elvonasi tünete miatt nem aludtam? Eddig 2szer voltam pszichiatrián, ott állitották be a gyógyszert. De az alkohol álmosit nem!? Akkor én miért nem aludtam!? 50 mg Sertalin Sandoz. Azt hozzá kell tenni hogy egész álló anp azon kattogtam hogy hogy fogok aludni meg hogy a gyógyszer hiányától már nap közben os sírási rohamaim voltak meg dühkitöréseim.



2023. jan. 1. 10:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
Milyen gyógyszert? És miért szeded?
2023. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Setralin Sandoz

Irtam hogy pszichiátrian irtak fel

De tegnap nem vettem be hogy tudjak inni de nem aludtam el az alkoholtól egész éjjel fenn voltam 😭😭😭😭

2023. jan. 1. 10:20
 3/28 Lucifer-666 ***** válasza:
36%

Szerintem sok volt a savad és kiszáradtál. Vizet mindig pótolni kell, a zuhany meg segít ellazítani..

Amúgy mindenkire máshogy hat. Ha megmérgezed magad nem biztos, hogy aludni fogsz.

2023. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

De aludni miért nem aludtam? A gyogyszer elvonasi tünete? Az alkohol mindekit almosit csak engem nem! 😭😭😭😭

Semmit nem aludtam

Miért nem? Most először ittam alkoholt életemben es most először nem vettem be a gyogyszert amiota szedem

2023. jan. 1. 10:37
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor azért. Amúgy mi bajod van, hogy 14 éves korodtól gyógyszert szedsz?
2023. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Hat az segit az alvasban meg depresszió ellen

A pszichiater irta fel

2023. jan. 1. 10:52
 7/28 anonim ***** válasza:
3%
Jobb lenne ha járatnának pszichológushoz is. 17 évesen amúgy nagyon sokat ittál, ez nem kevés. Az alkohol megzavarja az alvásciklust, rosszabb minőségűvé teszi az alvást.
2023. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%
Most már próbálj megnyugodni,ma beveszed a gyógyszered ,a YouTube-on tegyél be egy nyugtató , relaxációs zenét , fülhallgató a füledre és feküdj le semmi másra ne gondolj csak hallgasd a kellemes zenét!Meg fog nyugtatni és szépen ellazulsz esetleg elalszol!Értelmetlen,hogy szorongj és bosszankodjon már ez miatt elmúlt , tanultál belőle!Antidepi és alkohol nem jó páros , hiába nem vetted be az előző adag még a véredben volt! Jó pihenést!
2023. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Rossz hirem van. Ma reggel a reggeli Sertralinomat bevettem de ki kellett mennem hányni. Szerintem ki ment vele. Be vegyem ujra? Vagy felszívodott már? Erre az eshetősegre nincs a papírjan semmi

Most akkor megint nem fogok tudni aludni mert nincs bennem a gyogyszerem ami segiti az alvást?

Tegnap pont azért nem vettem be hogy tudjak inni

Egészéjjel fent voltam, semmit nem aludtam. Akár a tűzijatek is bezavarhatott

2023. jan. 1. 11:47
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem olyan nagy tragédia, ha egy éjjel nem alszol, nem kell túlgondolni. Téli szünet van, majd kipihened magad.
2023. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!