Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elveszítem a társadalommal a...

Elveszítem a társadalommal a kapcsolatot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évekkel ez előtt kezdődött a probléma. Azóta is küzdök vele.

Hamar fel kapom a vizet , mindent magamra veszek, annyira hogy szinte érződik a levegőben a negatív kisugárzás.

Munkahelyeken mindig engem találnak meg, párkapcsolati problemaim is vannak, és nincsenek barataim . Úgy érzem mindenkinek meg előre az elete , az enyém áll. Lehet ezzel valamit kezdeni , vagy fogadjam el hogy ez van?

27f



2023. jan. 2. 19:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a sírás nem segít , meg hogy legyek pozitív , de egyszerűen képtelen vagyok pozitív lenni ha soha semmi vissza igazolás nem jön .

Mivel nincsen senkim , se családom , sem igaz barátom .

2023. jan. 2. 19:29
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Szard le. Másnak sincs.
2023. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Közel kétszeres életkorral ugyanezt élem át,de nem azért,mert rossz lenne a kisugárzásom..

Hanem azért mert bíztam sok emberben,akiben nagyon nem kellett volna.Ma pedig a sok koppanás után ..hát nem tudok bízni könnyen.

Nincs családom,nincs igaz barátom. Csak akkor találnának meg,ha gondjuk van,hogy segítsek.De azt én nem akarom, ezért zártam le.


54F

2023. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, több idő jut magadra
2023. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom hol laksz, milyen lehetőségeid vannak, de mondjuk, ha örökbefogadnál egy kutyust, róla gondoskodni kell, eljárnál vele túrázni, máris soķkal jobb lenne a lelkednek. Kapnál visszaigazolast, soksok szeretetet, ismerősöket, barátokat is találhatnál.

Persze elsősorban a türelmet magadnak kell megtanulni, nehogy a kutyus lássa kárát, ha nem vagy türelmes.

Szerintem próbálj így elindulni, akár kutya nélkül csatlakozni túracsoporthoz. Facén találsz bőven.

Sok sikert kívánok!

2023. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért van,mert a világ ilyen irányba változik. Próbálj meg azért uralkodni magadon,mert hosszútávon nem éri meg hirtelen felkapni a vizet,de ha már saját magad elismered,akkor nagy önfegyelemmel,odafigyeléssel tudsz ellene tenni. Tudom,hogy baromi nehéz. Szakember is tud szerintem ebben segíteni. Az,hogy eltünnek az ember mellől a barátok,szerintem ez sokunknál így van,nálam is. Mára egyetlen barátom maradt,vannak haverok,de velük is inkább már csak fészbukon tartjuk a kapcsolatot esetleg telefonon. Ilyenné vált a világ. Sajnos
2023. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!