Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotrilból hány MG-t lehet...

Rivotrilból hány MG-t lehet megérezni?

Figyelt kérdés

Napközben Coaxilt és Rivotril 0,5mg-t szedek. Este Mirzatiten 30mg-t, frontin 0,5mg-t, Sanval 5mg-ból fél szemet.

Lassan 2 éve szedek gyógyszereket. Rengeteget javult az életminőségem. Amikor elkezdtem szedni őket már akkor sem éreztem abszolut semmi konkrét hatást. Hosszabb távon egyértelműen javult tőlük a közérzetem, alvásom, egészségem.

Néha így is vannak rossz napjaim (pár havonta, pár hetente). Ilyenkor megiszom egy fél üveg bort, mert annak ténylegesen azonnal érzem a hatását. Viszont előjönnek tőle egészségügyi problémáim, rosszabbul végzem a munkám, furán viselkedem az emberekkel, másnap fáradtabb vagyok.

Volt már hogy 2db 0,5mg rivót szedtem, minimálisan tényleg megnyugodtam (bár akkor pont nem voltam nagyon rossz érzelmi állapotban, csak kicsit stresszes voltam). Negatív hatása abszolut nem volt. Hibátlanul funkcionáltam, nem jöttek elő egészségügyi problémáim sem.

Valószínű ezeken a rossz napokon jobb lenne inkább többet rivózni mint inni. Viszont nem tudom hogy a rivotril képes-e annyira megnyugtatni, rendbeszedni mint a szesz. Ha képes akkor emberi mennyiségről van-e szó vagy olyan sokról hogy akkor már jobb borozgatni.


2023. jan. 3. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Emberfüggő (súly, nő/férfi, mennyire vagy hozzászokva, stb)

Nekem pl 0,25mg nem érezhető, 0,5mg-tól érzem, 2mg amire azt mondom, hogy na így jó.

2023. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
29 éves, 60kg körüli férfi vagyok. 2mg-t még nem próbáltam. Lehet kipróbálom. Majd megkérdezem a pszichofarmakológusomat is. Persze ebben az országban szökőévente ha eljutok. Olyankor sincs sok idő kérdésekre. Felnyomnak egy fél gyógyszertárat támogatottan a felhőbe, aztán "takarodj utadra gyermekem".
2023. jan. 3. 15:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Jah és köszi a választ.
2023. jan. 3. 15:46
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Te paramétereiddel inkább 1mg-ra szavazok max.
2023. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

én ébredés után szedek egy2est.Aztán délután még egy 2est,lefekvés előtt meg 3mg frontin és 30mg mirzaten.

Különösebben nem érzem már egyiket se,nyílván ha nem lenne azt érezném

2023. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
de én 187centi és 110kiló vagyok azt elfelejtettem leírni
2023. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Az jó, hogy jól vagy, de ezeken akarod leélni az életed? Pusztulat leszokni róluk, főleg 2 év után.
2023. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
#7 Elég sok ember él ilyen vackokon...
2023. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Amikor elfogy a varázsdohányom és elvonásba kerülök akkor 6-8 mg-ot szoktam megenni egyszerre (amúgy nem szedek ilyesmit) és akkor alszok 12 órán át (vagy még tovább) és így átalszom a drogelvonást.
2023. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. jan. 3. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!