Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy vezessem le tegyem túl...

Hogy vezessem le tegyem túl magam azon, hogy át vágtak és le húztak anyagilag?

Figyelt kérdés
Rettenetesen érzem magam, bűntudatom van amiért ilyen tudatlan és felelőtlen voltam, jól át vágtak és nem bírom meg emészteni. Nagyon rosszul érzem magam e miatt. Rettentően vissza húzódó lettem és nem állok ki magamért mint rég és e miatt át is vágtak. De nem bírom meg emészteni. Adjátok tanácsot. Ittam 2 korty jégert, tornáztam, filmeztem, párommal is át beszéltem, de semmi se hat. Pofán vágnám magam amiért ilyen hülye voltam.
2023. jan. 7. 21:11
 1/3 anonim válasza:
100%
nyugi nem a világ vége okos embernek is akad kihívója ,a szesz nem megoldás semmire max eltompít ideglenesen viszont mélyebbre is lök
2023. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fordulj a rendőrséghez, tegyél feljelentést. Ne hagyd, hogy megússza az elkövető.
2023. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aludj még egyet rá.

Aztán fektess mindent kriptóba. Építs portfóliót, legalább 40% btc-re alapozva. Mivel úgysem értesz hozzá, ezért a javaslat az, hogy tartózkodj minden kerrskedési formától. DCA stratégiát kövess (google).

2025-ig 10x garantált.


Amit csak lehet, azt hardver pénztárcában tárolj (pl ledger)

2023. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!