Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet csak így.. élni?

Hogy lehet csak így.. élni?

Figyelt kérdés
Úgy értem minden nap szinte ugyanolyan, néha történik valami különös, aztán vissza a monotonitásba. Semmi problémám nincs ezzel az életvitellel, annyi hogy meguntam. Néha csak ülök, nézek ki a fejemből és nem tudom hogy mihez kezdjek mert üresnek érzem a fejem. Ilyenkor gondolkodom el rajta hogy lehet nem érdemes folytatni. Depressziós lennék vagy tényleg ez az élet? Tudom azt fogjátok írni keressek valami jó elfoglaltságot, van is, szoktam olvasni, sorikat/filmeket nézni, néha elmegyek edzeni, találkozom a barátaimmal, de ugyanaz az üresség van bennem.

2023. jan. 11. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó dolgában veszik meg a kutya. Lehet valami kihívás hiányzik neked.
2023. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tevékeny, alkotó munkát kell végezni.
2023. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"minden nap szinte ugyanolyan, néha történik valami különös, aztán vissza a monotonitásba"

Nem érdemes arra várni, hogy történjen valami. Minden nap csinálni kell valamit, ami jólesik, feldob és előrevisz.

Ha minden nap ugyanazt csinálod, persze, hogy unalmassá tud válni. Csinálj valamit másképp, keresd az élményeket.

2023. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy fokkal lehet ebből jobbat is kihozni, de úgy alapvetően igen, ilyen az élet, ha tetszik, ha nem. Ezen csak akkor tudnál változtatni, ha olyan családba születtél volna bele. Vagy alternatív megoldásokkal, ami sok lemondással jár.
2023. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!