Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bad trip tapasztalatok? Akár...

Bad trip tapasztalatok? Akár fűtől, akár Lsd-től.Mennyi idő alatt jöttetek helyre?

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 15:57
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%

A fu nagyon sok embernek (nekem is) komoly szorongast, paranoiat, tulgondolast, kenyszergondolatot okoz, nem hiszem hogy hosszutavon bajod lenne tole, emlekeztesd magad hogy a modosult tudatod szulemenyei voltak a rossz gondolatok.


Az LSD nagyon bonyolult szer, hosszutavon megvaltoztathatja a vilagnezetedet. Mivel azt hozza elo beloled, ami benned es korulotted van ezert nagyon fontos hogy milyen lelkiallapotban vagy, es milyen kornyezetben vagy. En tobbszor is fogyasztottam, leginkabb a barataim kozelsege miatt el sem tudom kepzelni, hogy lehet valakinek badtripje. Folyamatosan valtozik a trip, enyhul, es nagyon izgalmas. Valoban nagyon fontos beszelni rola, megjobb ha valaki mas temarol beszel es elvonja a figyelmed. Az atlagos dozissal meg azon a szinten vagy hogy nehezebb pillanatokban is tudod magad emlekeztetni arra, hogy ez nem a valosag.

Ha valaki alapbol nem okes mentalisan, hosszutavon rajta lehet maradni. Ismerek ilyen embert, nala az is sokat szamit jogy mennyire kipihent. Fontos meg az is, hogy aludjon az ember, ha nem erzi jol magat setaljon, valtson kornyezetet, semmikepp se fogyassza egyedul.

A speed “lehoz” a triprol (csokkenti a hatasat) egyebkent.


LSD-re ha rafuvezel sokkal komolyabb es demonibb lesz a trip, egyes beszamolok szerint ezutan a szakasz utan lehoz.


Ha rajtamard valaki menjen el pszichiaterhez, tud adni antipszichotikumot, bar ide senki se jusson mert eleg rossz mellekhatasai vannak.


Bocsi kicsit osszevissza fogalmaztam, remelem segit:)

2023. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
Én nekem nagyon sokszor volt “bad tripem” a fűtől. Ami annyit takar hogy izombol elkezdtem szorongani, ugy ereztem meg fogok halni raparaztam a szivveresemre, eves kozbe ugy ereztem mindig hogy rosszul nyeltem le a kajat es mintha megakadt volna a torkomon xdd Nekem egy ideig rendszeresen ezeket a fos erzeseket valtotta a ki fű. Nem nevezném ezeket bad tripnek de elég kellemetlen tud lenni. Most egy ideje elkezdtem megin szívni, egyenlőre még nem voltak most ilyen tünetek. :D igazàból nagyon függ a hangulattól hogy mit vált ki az emberből.
2023. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A fű egy sima kis parát tud okozni.


De nálam azt sem okozott. Amitől paráztam, az, hogy nehogy lássák a füves cigit a kezemben. De sima sörtől is ugyanúgy parázok, mert lakóteleptől nem messze, viszonylag nyugodt helyen szívtam, ahol sok a konzervatív, meg kisgyerekes anyuka. Egy sörtöl ugyanúgy beparázok, mert félek, hogy nehogy észrevegyenek, aztán valami irreálisan magas büntetést kapok a semmiért.


Szóval szerintem szinte semmi hatása. De másnak ezek szerint sokkal durvábban hat.

2023. ápr. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én kezdő voltam, nem értek a füves cigikhez, csak azt tudom, amit magamon éreztem. Tehát szinte semmit.


Amúgy engem is érdekelnek ezek a badtrippes dolgok. Nem csak a jó trippért, de a badtripre is kíváncsi lennék.


Kérdező, ha tudsz, majd meséld el milyen volt. Kirészletezheted, a hosszabb történetet is meghallgatom. Sajnos nagyon kevés ilyen sztorit találni a neten.

Az LSD-t régóta ki szerettem volna próbálni. Sőt, a gombát, és a DMT-t is.

2023. ápr. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Hát figyelj. Lsd-t nem próbáltam,csak a füvet.

Nagyon fontos a kombináció. Nekem volt pszichózisom. Nagyon is durva. Senkinek nem kívánnám. De ott nem csak fű volt bennem. Tehát "érthető", hogy a dolgok elegyéből ez lett.

2023. máj. 31. 12:48
 16/23 anonim ***** válasza:

Öregem!:) Először is a fű az pszichedelikum, az LSD egészen más, az hallucinogén csoport.

Elárulom pechemre szociális szorongásos zavarom van, amire nagyon nem ajánlott a fű sem, mégis rengeteget toltam / toltuk annó haverokkal, szorongást bárkinek okozhat, de idővel az kontrollálható majdnem bármilyen szituban, de egy keményebb és merészebb Joint vagy pipából emberes adag után emberek közé menni NA az már elég cinkes városba/szórakozóhelyen.


Lényeg mindent lehet kontrollálni, a ha fűtől rossz set-be kerülsz azt is.

Az egészen LSD más.!! Azt egyszer benyaltam (kis adag), szerencsére jól sült el,

sőt évekkel később a DMT-t is próbáltam, egyik legkeményebb. Furamód azzal főleg nem volt semmi gond, annak ellenére iszonyat súlyos, az már a komolyabb szint.

Véleménynem az, hogy aki nem fél a háláltól és el tudja engedni az egóját, akkor nem lehet nagyobbgond. MERT DMT-nél nincs más választásod, különben mint haverom szét parázod magad.

Ha fűtől írtad neked "pszichózisod" volt, akkor az LSD-t ki ne próbáld vagy gombát, sőt egy jobb fajta Ekit sem ajánlok, mert megzavarodsz.

márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
kerdezetek meg a szihiatert errol
márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#16 A hallucinogének csoportjába tartozó drogok pszichedelikusak. (Mint az LSD, gomba, kaktusz, DMT, Salvia)

A fű miért került bele ezek közé azt nem tudom, de az legtöbb esetben nem hallucinogén.

márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#16-os vagyok. Kérdező: A feljebb említett Salvia Donorium-ot is felejtsd el mert borzalmas egy 20 perc lenne neked, a fű light-osabb de az igazi JWH nem kímél, megvisz rendesen ha nem vagy felkészülve.


Jóakarás képpen, inkább dobj egy jó fajta ekit. Azzal max az lesz majd a gondod, hogy megtetszik és újra akarod, az amfi is ilyen kategória...ezekre rá lehet szokni nem kicsit..!

márc. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 A Salvia miért lenne borzalmas?
márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!