Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió mikortól számít...

Depresszió mikortól számít súlyosnak?Illetve mikortól lehet egy adott személyt pszichiátriára zárni miatta?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Én lefogytam 38 kgra és elkezdtem hallucinálni. Akkor kerültem a pszichiátriára, kiderült, hogy súlyos depresszió okozza.
2023. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én ön és közveszélyessé váltam miatta, gondolom ebben az esetben már pszichiátriai esetnek számítok.

Már érzéseim sincsenek szerintem és elég furcsa dolgokat élek meg, de hallucinálni még nem szoktam, vagy nem tudom, néha úgy érzem hogy lélegzik az ágyam vagy a paplan, meg voltak még enyhe képzelgéseim, téveszméim, annyi hogy én teljesen tisztában vagyok vele hogy mi okozza, ezért annyira nem is hiszem el őket.

2023. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Depresszió nem okoz hallucinációt.

Súlyosnak öngyilkossági kísérlettőt számít vagy ha 2 éve semmi jót nem tud mondani a páciens!

2023. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!