Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miből lehet felismerni egy...

Miből lehet felismerni egy pszichopatát?

Figyelt kérdés

Tűnhet úgy hogy vannak érzései, de megjátssza azokat egy pszichopata.

Milyen konkrét jelei vannak?

Írok néhányat amit észrevettem egy emberben: megjátssza a sírást, egocentrikus, intelligens, introvertált, ritkán szólal meg, nagyon manipulatív, agresszív megnyilvánulásai vannak, vádaskodik, hazudozik, letagadja a tetteit, azok előtt kedves akik még nem ismerik, nem érdeklik mások érzései, téveszméi vannak/úgy próbál elérni valamit hogy hazudozik, vádaskodik (ezek közül nem tudni melyik, úgy tűnik mintha féltékenységi téveszméi lennének, de lehet hogy csak úgy próbál valamit elérni, vagyis manipulál), néha nagyon rideg, távolságtartó, nincsenek barátai. Feltűnt hogy nagyon csendes és figyelmes, észrevettem volt hogy úgy tett mintha el lenne foglalva valamivel, nem figyelne, de látszott a szemein hogy igazából figyel, hallgatózni is gyakran szokott, és a családja után nyomozni.



2023. jan. 12. 02:31
 1/7 Darius- ***** válasza:
100%
Igen,akirol szo van psichopata nagy eséllyel.
2023. jan. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
De itt a kérdés hogy te mit akarsz egy egy ilyen embertől? Most könyvet írtál egy emberről, akit már rég óta kémlelhetsz és figyelhetsz, ha ilyen részletesen vagy tájékoztatva róla, és őt mondod pszichopatának? Szerintem meg pont te vagy egy kicsit zavaros. Milyen ember az aki ilyen szinten beleéli magát egy másik személy nézeteibe? Őrült! Az egésznapos megfigyelésednek köszönhetően bátran merem állítani hogy egy paranóiás téveszmés nő vagy, aki másokat mocskol hogy ne unatkozzon. Azért néz meg hallgatózik, mert tudni akarja hogy mit kavarsz a háta mögött, mint minden normális ember. Mit akarsz egy ilyen embertől? Miért törődsz más dolgaival jobban mint a sajátoddal? Itt te vagy az akinek nincs élete.
2023. jan. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Abból, hogy a Gyakorin a "Politika", vagy a "Családi kapcsolatok" kategóriában írogat.
2023. jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű. Hosszú megfigyelés után lehet rájönni. Ha pl. lyukat akar beszélni a hasadba, túl gyorsan akar a bizalmadba kerülni, mintha pár perc után már régi, megbízható ismerősök lennétek, amikor lassan észreveszed, hogy kihasznál stb.
2023. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
2. Az apámról van szó aki tönkretette az életünket, csak próbáltam rájönni ki ő valójában, mert hiába 18 évet éltem vele egy házban, szinte semmit nem tudok róla és a múltjáról sem.
2023. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
36%
Valamiért törölték a másik felhasználómat, valaki jelentett?
2023. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tette pontosan tönkre az életeteket és mit akarsz többet róla tudni, hogy mi működteti?
2023. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!