Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik gyógyszer a szeretethi...

Létezik gyógyszer a szeretethiányra?

Figyelt kérdés

Soha se volt párkapcsolatom. Félek, ez az életem más területeit is túlságosan befolyásolja és lassan kikezd.

Nem mint ha nem próbálkoztam volna, már azt sem tudom hányszor. Egyszerűen nekem ez nem megy.

Vannak ismerőseim, és régi barátom is. Bárkivel el tudok beszélgetni. Szóval nem a depressziómat akarom gyógyíttatni. Sem pedig vigaszokat vagy bátorítást kérni az oldalon.

Csupán csak azt szeretném megtudni, létezik olyan gyógyszer amivel megszüntethető a libidó és a szeretet hiány? Ha pedig igen, akkor mik a mellékhatásai?

23/F


2010. okt. 3. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

ezt ugye nem gondolod komolyan?! lol

Tényleg azt hiszed, h van vmi anti-szeretethiány gyógyszer...hahaha vicces :D

Amúgy tudtommal vannak a nemi vágyat korlátozó, vagy csökkentő gyógyszerek, de azokat azt hiszem pedofiloknak szokták adni a pszichiátrián.

Tényleg ezt akarnád? lol

Sztem neked az a bajod egyszerűen, h elmerülsz az önsajnálatban.


"Szóval nem a depressziómat akarom gyógyíttatni. "

Ha pedig depressziós vagy, akkor bizony azt gyógyíttasd inkább, mielőtt ilyen, már bocs, de marhaságokon gondolkodnál......kiheréltetni nem akarod magad esetleg?! lol xD

2010. okt. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

World of Warcraft. :D


Ánem, komolyan: Eve online

2010. okt. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem lol.

Rámegy a teljesítményemre és a kapcsolataimra.

Munkahely és kacsolatháló nélkűl pedig elég nehéz lenne megélni.

A kasztrálás is felmerűlt, de elvetettem mert nem oldaná meg a dolgot mivel a libidó akkor megmaradhat. Meg az maradandó.

Egyszerűen szeretném ideiglenesen elnyomni.

Szeretnék hatékonyabban és többet dolgozni, zavaró gondolatok nélkűl.

Önsajnálat? Nem hiszem. Nincsen mit sajnálni magamon. A saját döntéseim eredményei képpen tartok ott ahol. Eddig nem tudtam párkapcsolatot létesíteni. Úgy tűnik erre alkalmatlan vagyok. Ha valaki alkalmatlan valamire akkor vagy felnő hozzá vagy elkerüli. Most az utóbbi, igaz kényelmesebb megoldást választom.

2010. okt. 3. 02:52
 4/6 anonim ***** válasza:
létezik a heroin, de fiatal vagy még, hogy kasztráld magad vele, a mellékhatásait meg tudod.
2010. okt. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hadseregben használnak ilyen gyógyszert. Szóval létezik, az biztos.

Ráadásul, egy inekció hatása hónapokig kitart. Álítólag nem csak impotenciát, hanem alacsonyabb libidót is okoz.

Amúgy igen, remélem lehet gyógyszeresen befolyásolni a szeretethiányt mint oly sok más érzelmet és viselkedési formát is.

2010. okt. 3. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:

World of Warcrafton felnevettem. :D


De akkor komolyan: mivel a szeretethiány nem éppen más negatív érzelmektől annyira gyökeresen elkülönülő érzés, gondolom, kedélyjavítók, antidepresszánsok erre is hatással lehetnek (feltételes módban).

2010. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!