Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiskoromban ha hangosan ram...

Kiskoromban ha hangosan ram szóltak folyton összerezzentem, most felnőttként azon parazok hogy mi van ha valaki ram szól hangosabban miközben sétálok, vagy ha egy sarkon hirtelen osszetalalkozok valakivel megijjedek ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az oka ennek? Ezt kellene tudni
2023. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki ismeretlenül beléd köt, annak baja van, de nem veled, nem a te inged, ne vedd fel. Meghallgatod mi a kínja, válaszolsz, tovább mész. Ijedezni teljesen felesleges minden elképzelhető helyzetben, mert semmit sem old meg.
2023. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, nem tudom mitől, talán úgy éreztem beszólásra érdemes vagyok és álmos voltam mellé.
2023. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy mi az oka nem tudom, csak erre emlekszem hogy az iskolában kezdődött mikor gyerek voltam, elotte nem nagyon kiabáltak velem legalábbis nem emlekszem.
2023. jan. 13. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!