Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak szerintem nem létezik...

Csak szerintem nem létezik boldogság?

Figyelt kérdés
A világban mindenki csak éli az életét, végzi a dolgát, és ez éltet mindenkit, jó hogy nem gondol bele az ember soha hogy semmi értelme. Tulajdonképpen nagy különbséget én nem látok a normális és depressziós között, annyi hogy a depis mindig azon gondolkodik hogy semmi értelme, a normális soha, de ugyanazt az életet éli mindkettő, egyik sem boldog. :D

2023. jan. 16. 15:01
1 2
 1/11 Phoney ***** válasza:
76%

Persze, hogy nem látsz különbséget, mivel nem tudsz kijönni a saját fejedből, ahogy senki más sem. Ha elfilozofálod a személyes problémáidat (vagyis összetéveszted a saját életedet "az élettel"), azzal annyit érsz el, hogy bezárod magadat a saját hülyeségedbe, és számodra tényleg soha nem létezik majd boldogság.


Ha hasonló nagy "felismeréseket" élsz át az életről, akkor azt mindig fordítsd le magyarra, azaz nem "az élet", hanem "az én életem, jelenleg".

2023. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

hát elég érdekesen érzékelheted a valóságot, ha egy depressziós és egy lelkileg egészséges ember között nem látsz különbséget.

vagy még nem találkoztál valóban depressziós emberrel. aki az egészen egyszerű hétköznapi dolgait is legfeljebb óriási erőfeszítések árán tudja úgy-ahogy elvégezni

2023. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a kettő között ragadtam, mert én nem vagyok depressziós de boldog sem.
2023. jan. 16. 16:00
 4/11 A kérdező kommentje:
És értelmét sem látom ennek.
2023. jan. 16. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Skizofrénként én se láttam a boldogságot, amióta jól vagyok jól érzem magam , de a boldogság csak a szomorúsággal jár együtt - 1 érme 2 oldal.

Hidd el te is kijössz egyszer a pokolból csak áldozatot kell hozni. És ha kijöttél , együtt kell élni az áldozattal amit talán hiába hoztál meg.

2023. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert már más szemében fogod látni a poklot, ez ugyanolyan szar.
2023. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha tehetném visszamennék csak nincs erőm kibírni.
2023. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen áldozatról és pokolról beszélsz, neharagudj.
2023. jan. 16. 17:32
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Én értem az 5-öst, szerintem nagyonis igaza van. Pokol az, ahol nincs boldogság. Amolyan földi pokol.
2023. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Igen, földipokol.

Az áldozat , hogy kivakarod magad másokat szekálsz amíg cserélnek veled.

2023. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!