Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lassan másfél hete hogy úgy...

Mester55 kérdése:

Lassan másfél hete hogy úgy érzem nem vagyok valódi és ami körülöttem van az sem az úgy érzem hogy akármi történik körülöttem az nem létezik. úgy érzem, hogy valójában nem is élek, csak vagyok és kész. Valaki esetleg tudna mondani valamit?

Figyelt kérdés

2022. jún. 9. 03:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyan is szokott lenni, hogy belegondok, hogy most itt vagyok és ezt csinálom és ez nagyon megijeszt valamiért és elkezdek pánikolni.
2022. jún. 9. 03:34
 2/4 anonim válasza:
30%
Zárt osztály kivizsgálás
2022. jún. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Ébredj fel, ennyi.
2022. jún. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló pillanataim nekem is szoktak lenni. Nekem egy üres mezőn / szántóföldek közötti úton jön ilyen elő, mikor látok egy db madarat repülni, a távolban pedig egy-két munkagép / autót haladni.


Valami olyasmi, mintha csak illúzió / program futna le, és annyi. Nem igazán megfogalmazható érzés.

2022. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!