Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lítium szedése?

Lítium szedése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bipoláris zavarra szedek Lamolepet, Arisppát, Brintellixet, Xanaxot (olykor), és most Lítiumot is kapok mellé, de nagyon félek, mert összeolvastam mindent mérgezésről meg hízásról... Aki szedi, mik a tapasztalatok?

2023. jan. 17. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Én a sürgősségin kötöttem ki mert felhalmozódott a lítium a szervezetemben. Haza sem engedtek. Pedig jó hangulatstabilizáló volt nekem. Maradt a lamolep.
2023. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%
Megkérdezhetem, hogy miért kell rá ennyi mindent szedned? Nekem is megállapították a bipolaritást, de csak a Lamolepet szedem és bevált!? A lítium szedése valóban nem feltétlenül hoz jókat.
2023. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Huhu. Lamolep mellé litium.az fasza. Nem is merném szedni a litiumot. A lamolep a legjobb bipolárisra,bár mindegy mit azed az ember ez egy olyan betwgség ,hogy ingadozik az ember egyfojtába
2023. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első, nagyon sajnálom, remélem, már jól vagy!!


Sajnos muszáj volt még bevetni valamilyen gyógyszert, mert a depresszív időszakokban olyan mélyen vagyok, az antipszichotikumra is ezért van szükség

2023. jan. 21. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!