Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Hogyan tudnám leküzdeni a félelmemet a vérnyomásmérésnél?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a csapattal sportorvoshoz ahol csinálnak vérnyomásmérést. Legutóbb augusztusban voltam és akkor is ráparáztam, éreztem magamban hogy gyorsabban ver a szivem, mikor hazaertem este 6korul eszembe jutott hogy holnap sportorvos és vérnyomásmérés is. Augusztusban sok volt a pulzusszámom mondták hogy jöjjek vissza egy hónap múlva,akkor már jó lett a pulzusom. Hogyan tudnám ezt a félelmemet leküzdeni?

2023. jan. 17. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy ,ez tudat alatti izgalom.
2023. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit tehet az ember #1?
2023. jan. 17. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Mérd meg naponta 3x a vérnyomásod, írd is fel az eredményét és egyrészt annyira rutinná válik, hogy az orvosnál sem fog zavarni, másrészt meg ha mégis, akkor megmutatod a vérnyomás naplódat és máris tudni fogják, hogy csak fehérköpeny szindrómád van vagy máskor is emelkedett.
2023. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel csak annyi a bibi, hogy itthon is rástresszelek
2023. jan. 17. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáldd meg a lassú hasi légzést, az lelassítja a pulzusod és le is nyugtat. Másik hogy próbálj alvás közeli állapotba kerülni, ha lassabb pulzust szeretnél.
2023. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!