Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok egy (vagy több)...

Ajánlanátok egy (vagy több) pszichiátert Miskolcon, vagy Budapesten?

Figyelt kérdés
Ha lehet inkább Miskolcon, de ha csak Budapesten van, az sem baj. OCD-m szinte biztosan, és talán más szorongásos betegségem is van, de ebben nem vagyok teljesen biztos. Az majd kiderül, ha eljutok az orvosig.

2023. jan. 17. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kognitív viselkedésterapeutát keress.
2023. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Dr. László Zsuzsanna

Van magán rendelése és TB finanszírozott is a MÁV rendelőben.

Miskolc

2023. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ahhoz biztos, hogy ne menj akit az utolsó javasolt. Arrogáns idióta. Egyszer voltam nála 18 évesen súlyos szorongással. Amikor nehezemre esett elmondani, hogy mik a panaszaim azzal kezdett el bántani, hogy honnan tudja, hogy nem vagyok macska gyilkos, ha nem beszélek. Köszönöm. Nem, nem vagyok macskagyilkos, és azóta se lettem. De azonnal kimentem a rendelőből.
2023. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is László Zsuzsannánál voltam egyszer, elmondtam a panaszokat, felírt gyógyszert, nekem az bevált. Nekem őt pszichológus javasolta, igaz kollegák a MÁV rendelőben.
2023. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
OCD-t jól tudják kezelni az SSRI gyógyszerek. Láttam erről filmet, hogy nagyon durva OCD-t tünetmentessé tett.
2023. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!