Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyenek a pszichiátriai...

Miért ilyenek a pszichiátriai gondozóban?

Figyelt kérdés
Múltkor nem éreztem jól magam, problémám volt. Elmentem a pszichiáterhez. Alapból hallottam hogy a nővérnek se tetszett mikor meglátott a gépben. Az orvos is nagyon húzta a száját, holott egyáltalán nem volt tele a rendelő, 1 ember volt csak. Az csak hab a tortán hogy nem tudott semmi érdemlegeset mondani. Ezen kívűl azt vágják oda hogy nem sürgősségi ellátóhely. Akkor mégis mit tehetek ha történik valami baj?
2023. jan. 19. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Kevés a pénz az egészségügyben, kevés a fizetés, sok a stressz, nem akarnak a beteggel foglalkozni. Aki megtehette, az már külföldre ment. A közegészségügyben ez a helyzet, aki teheti, az a magánellátásban keres orvost.
2023. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt megértem, csak ha valami olyan probléma adódik ami súlyos a beteg számára, akkor a környezet azzal jön, hogy ők nem tudnak segíteni, keressék fel orvost
2023. jan. 19. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Időpontot kell kérni. Ha sürgős, az időpontkérésnél jelezd és vagy hamarabb adnak vagy eligazítanak, hogy hova fordulj a problémáddal. Ma már háziorvoshoz sem állítunk csak úgy be.
2023. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Unják a munkát. Nem is csodálom. Állandóan más elméjében túrkálni
2023. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
36%
A jó édes any.jukat az egészségügyben dolgozóknak! Ők választották ezt a szakmát, akkor ne sírjanak, vagy takarodjanak ki az országból, ha nem tetszik. Napi szinten olvasni már lassan arról, hoy ki, hogy ölte ép meg magát, vagy vonat, HÉV elé ugranak, vagy a 10.ről ugranak a mélybe. Aki nem akar betegekkel, főleg mentális betegekkel foglalkozni, az akor keressen más munkát magának. Senki nem kényszerítette erre a szakágra őket, ne a szájukat huzogassák! Undorító. A betegek nagy részének nincs pénze magánra 40 rongyokat kidobálni hogy foglalkozzanak vele, sokuk munkaképtelen. Szégyeljék magukat mélységessen azok az egészségügyi dolgozók, akik így állnak a betegekhez!
2023. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
5ös voltam, elnézést a helyesírási hibákért, felhúzott a téma :)
2023. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
#5: Aztán meg panaszkodsz, ha valahova csak fél évvel későbbre van időpont. Tipikus magyar mentalitás.
2023. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!