Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy a férfiak 3...

Miért van az hogy a férfiak 3 szor gyakrabban lesznek pszihopatak vagy pedofilok mint a nők? Vagy csak rajtuk nem látszik mert nem követnek el bűncselekményeket ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Mert mélyebben vannak traumatizálva, mint a nők. Csak míg a nők egy kis sírással, hisztivel, lelkizéssel megpróbálják magukból valamilyen szinten ventillálni, vagy, adni az érzeseket (igaz, ez nem jó mód), és ugye ilyenkor mosolyogva, őket felmentve rámondjuk, hogy hát a nők ilyenek, addig férfiak esetében megmukkani sem szabad, ha van valami gondod, mert egy férfi nem sír, nem rinyál, az nagyon férfiatlan, egy erős apakép nem lehet érzelgős.
2023. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Pedig elsőnek igaza van.
2023. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell egyet érteni, mindenkinek joga van bárhogy gondolni. Csak én ezt tanulom, rengeteg ember traumáját megismertem, plusz saját terápia.
2023. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a szexuális frusztráltság a fő ok. A nő is lehet az, akár egy párkapcsolatban is, de a nőnek mindig, minden körülmények közt van legalább lehetősége rá, ergo nemigen léphet fel olyan frusztráció, ami külöböző percerziókat, vagy akár nem erőszakot is szüljön. A férfiak közül meg soknak nincs.

Plusz a férfiben eleve több az agresszió, evolúciós okokból. Az elsőnek is van igazsága, a férfi nem foglalkozhat az érzéseivel. Mármint manapság ez a tabu kezd kicsit megdőlni, de még mindig eléggé bennünk van.

2023. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első jól leírta. Ilyen a társadalmunk.
2023. jan. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!