Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elméleti kérdés ha valaki...

Elméleti kérdés ha valaki öngyilkos akar lenni és teljesen elszánt már akkor akár megtudja fullasztani magát egy pokróccal?

Figyelt kérdés

2023. jan. 21. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem, testi, elmei reakció lesz hogy levegot kell venned saját magad nem tudod megfullasztani(próbáld ki nem veszel levegot nem fog menni sokaig).
2023. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Aki elég elszánt az csak fogja magát és nem vesz többször levegőt. Egyébként kis edzéssel elérhető, hogy a normális reflexek ne működjenek, úszóknál egyre többször hallok ilyenekről:

[link]

2023. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
én ismerek olyan fiatalt aki öngyi szándékból nyugtatókat vett be és nylonzacsit kötözött a fejére de túlélte, előtte pedig maga mellé dobott egy kádba egy működő hajszárítót, azt is
2023. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha komolyan tényleg elszánt és úgy van az a pokróc csavarva.

Ha könyvhöz kell a dolog, egy karaktert így kiírni, akkor lehetne valami olyan dolog, hogy nem sikerül Neki, meggondolja Magát, hogy élni akar és hülye, aztán valami történik Vele, ami miatt meghal.

Ha ez könyvhöz kell Neked, mivel az tud adni egy nagy intenzitást, ha jól megírod.

2023. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Darius- ***** válasza:
100%
1- Ez érdekes, nekem még uj info. Ha teszem azt valaki leugrik a sziklarol, akkor ugras kozben megbanja a tettét ?
2023. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Darius

Van olyan persze, hogy ott jön rá az ember az esés kózben, hogy Úr Isten hülye vagyok, csak akkor már késő.

A szar lelkiállapot miatt az ugrásig nem fogja fel a valódiságát teljesen, csak már akkor, amikor történik.

Nem mindenki, de van, aki akkor jön rá, hogy hülyeséget csinált és megbánta.

2023. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#nem, de ez egy agyi reakcio
2023. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megfullasztani magát nem fogja. Elveszíti eszméletét majd él tovább.
2023. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Darius- ***** válasza:
100%
6-Értem, koszonom szépen
2023. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nem tesz semmit Darius, örülök, hogy segíthettem 😊
2023. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!