Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék egy borderline...

Hogyan lehetnék egy borderline személyiségzavaros lány kedvence?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 21:45
1 2
 11/18 NTBS ***** válasza:
19%
Adj fel célirányos hirdetést.
2023. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Ez elég durva amit irsz...
2023. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
81%
Mint egy ember aki járt együtt borderes lánnyal mondom neked: nem akarsz az lenni.... az eleje iszonyat jó és így nagy lesz a pofon és nagyon fog fájni mikor jön a fordulópont...és, ha nem jár terápiára 100% hogy jönni fog
2023. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13-as, mi volt a probléma vele?
2023. jan. 26. 18:51
 15/18 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező:

Olvasd el ezen kérdés válaszait és kikövetkeztetheted mi lehetett a baj egy borderline barátnővel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2023. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
BPD-s vagyok, gyere megmutatom milyen az baby.
2023. febr. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
Szintén borderlineos csaj vagyok. Kedvencek ide, vagy oda, ha megunlak repülsz. 5 éves párkapcsolatból léptem ki féléve, szegény exemet sajnálom, mert azóta is össze van törve, pedig voltak hajmeresztő dolgaim a kapcsolat alatt, mégis én mondtam ki a végét. Érdekes, mert nagyon ragaszkodtam hozzá, épp ezért érte őt hideg zuhanyként a szakítás. Felettébb különös, hogy engem ennyire szeret valaki, főleg a sok idióta viselkedés után, amit produkáltam. Amikor rákérdeztem, hogy miért van ez, akkor azt válaszolta az exem, hogy nagyon aranyos, cuki lány vagyok (már amikor nem mennek el otthonról), és hogy soha senki nem fogja őt úgy szeretni, mint ahogy én tettem. Ebben mondjuk lehet valami, mert egy BPD-s valóban nagyon tud ragaszkodni és szeretni. Ettől függetlenül sokszor volt nehéz velem a kiakadásaim miatt. Lényeg a lényeg, ne akarj mentális beteg kedvence lenni.
2023. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%

17-es.


Mesélsz részletesen az említett kiakadásaidról? Nem muszáj megtörtént dolgokat írnod, csak hozz fel szituációs példákat és hogy mely helyzet mit idéz elő benned. Pontosan mit érzel olyankor, amikor érzelmileg kontrollvesztett állapotba kerülsz?

Az igaz, hogy teljesen megváltozik ilyenkor az alaptermeszeted, temperamentumod is az adott szituáció hatására? Ilyenkor magadra ismersz, hogy éppen nem vagy önmagad, de valamiért képtelen vagy irányítani, visszafogni azt, ami mentálisan ezt előidézi benned?

2023. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!