Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van Szigetszentmiklós környéké...

Van Szigetszentmiklós környékén elfogadható agyturkász? Lehet "fizetős", de hajladó legyen dolgozni.

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 08:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A nagy G jó barátom, de arról nem ad információt, hogy melyik az, aki nem csak az időt húzza.
2023. jan. 24. 08:09
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondhatok valamit magával a kérdéssel kapcsolatban?
2023. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze
2023. jan. 24. 08:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod tudni meghatározni, hogy milyen gyorsan dolgozzon. Ez a probléma mélységétől függ, siettetni nem tudod. Ha sietteted, nem leszel jól.

Voltál már másnál ês rossz a tapasztalatod?

Sajnos nem mindig elsőre találjuk meg azt, akivel működik az összhang.

Milyen területen van problémád?

Én nem vagyok pszichológus, tanuló coach vagyok jelenleg, egy belépő, előszoba a hosszútávú terápiához. Probléma felismerése is a területem lesz. Ezért írtam le ezt neked, hogy a gondolkodásod nem fog eredményre vezetni. Van, hogy 3-4 személyhez is el kell menni, mire meglesz a tökéletes. Ilyenkor sem szabad feladni.

Esetleg még helyi facebook csoportban, anonim is kiírhatod, hogy kit ajánlanak mások.

2023. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem 3-4, hanem (sokkal) több, mint 10 próbálkozáson vagyok túl. Az a tapasztalatom, hogy a pszichológus mutat egy gyors eredményt, majd húzza az időt. A rosszabbak csak időt húznak.
2023. jan. 24. 09:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Hidd el, nagyon nagy baj kell ahhoz, hogy ennyi kudarc után újra próbálkozzak.
2023. jan. 24. 09:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés, már csak azért is, mert lehet, hogy egy esetet érdekesnek talál a pszichológus és az elvártnál is mélyebben belemerül, míg egy másikat meg nem és ott pedig ennek megfelelően tojik bele.
2023. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint kijelenthetjük, hogy a környéken csak kóklerek dolgoznak? (nem érkezett ajánlás)
2023. febr. 7. 10:17
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Nem. Nem írtad le te sem, hogy kikkel próbálkoztál és mi alapján minősítetted őket kóklernek. Azért ajánljak neked valakit, hogy felszínes ítélkezéssel őt is leminősítsd?
2023. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Feltettem a kérdést. Nem érkezett ajánlás. Ebből következtetést vontam le.

Ha neveket írok az hitelrontás, ha gondolod párat privátban felsorolás, de nem hiszem, hogy előbbre visz.

2023. febr. 7. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!