Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakivel beszélnem kell...

Ha valakivel beszélnem kell elpirulok, , magas a vérnyomásom, heves szivveresem lesz, sok minden szorongást vált ki, főleg idegenek, vagy idegen helyek. Hogy tudnék ezen felül kerekedni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy én generalom, mert fókuszt helyeztem ezekre a bizonyos gondolatokra, és az évek alatt ez csak romlott, 4-5eve nevetve mentem az emberek között nem is jutott eszembe ilyen hogy megszegyenules, vagy hogy nem vagyok elég jó, és nem is paraztam ilyen átlag dolgokon mint boltba járás, beszélgetés. stb.
2023. jan. 25. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Az okokat kell feltárni és lassan meggyőzni magadat, hogy nem megalapozott aggodalom. Ehhez téged ezen az úton kísérő szakember kell.
2023. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!