Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gaba, ashwaganda, maca étrendk...

Gaba, ashwaganda, maca étrendkiegészítő tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 17:19
 1/1 p64 válasza:
nekem is ezt ajánlották hogy ez nagyon jó, még nem kezdtem el, mert vannak olyan egészségügyi problémáim ami miatt nem tudom hogy szedhetem-e, de igazándiból egy ayurvédikus dokival kéne ezt megkonzultálni, ők értenek hozzá, körzeti azt tuti gyógyszert ajánl és legtöbb pszichiáter is, nekem sajnos nincs lehetőségem elmenni mert nem egy olcsó dolog egy ayurvédikus orvos... de mások tapasztalatai sem biztos, hogy célravezetőek, mert nincs 2 egyforma szervezet... viszont ha ez érdekel, van egy ayurvédikus nagy tudor, mivel nem tudom, hogy ide ilyen jellegű adatokat lehet e írni, ha beírod a googl-ba, hogy baktai ádám elérhetősége, ott telefon és e-mail cím is megtalálható, vagy a Bhakti Kutir néven van blogja, ott is rendeteg minden van, ott is kapcsolatba lehet vele lépni, ő is ashwganda párti, ő a védikus tudományok szakértője jóga oktató meg egyebek...
febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!