Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, kapcsolatban...

Úgy érzem, kapcsolatban vagyok Önmagammal, és szerelmes vagyok saját Magamba, ez normális?

Figyelt kérdés

Izgatónak találom az arcom, mert nem hazudok azzal ha azt mondom hogy gyönyörű és különleges. Cukinak és egyben vonzónak találom a nézésem és a tekintetem, lázba hoz ha tükörbe nézek. Felizgulok saját Magamra, tetszik a testem, mert nagyom szép vékony vagyok mindenhol, imádom végigsimítani magam, és azt érezni hogy egy gramm súlyfelesleg nincs rajtam, úgy hogy közben sokat eszek(nem tudom hogy nem hizok meg). Büszke vagyok a testalkatomra, a hajamra, az arcomra és úgy mindenemre mert tökéletesnek találom a Testem és Magam. Minden porcikámba bele vagyok zúgva. Olyan mintha egy másik emberbe lennék szerelmes, de mégse, mert ez Én vagyok. Nem akarok szakítani Önmagammal, és örökké együtt leszek Magammal, hűséget fogadtam hogy nem csalom meg Magam mással. Ennél tökéletesebb embert nem is találnék egyébként sem!:)

17/L



2023. jan. 26. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát normális az nem vagy, az fix, de legalább önbizalom problémáid nincsenek :D
2023. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
82%
VISITOK XDD
2023. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Narkisszoszról hallottál már?
2023. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most már a rokonok szomszédok, a szomszédok barátok, a barátok pedig Hável László Normafa villamosvégállomásnál a 60-as évekbe.
2023. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dugsz is magaddal
2023. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3 utánanéztem, és valamiért magamra ismertem:)


#5 alap, hiszen kapcsolatban vagyok Önmagammal:)

2023. jan. 27. 00:00
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez bezony már megint egy pasi, aki unatkozik, és már ennyi inger is sok neki, amit itt kap...
2023. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7, rosszul gondolod, ezért ment a piros pipa :-)
2023. jan. 27. 00:11
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Kamu kérdés
2023. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
8, minden szavadból süt, hogy férfi vagy, nem kell profi grafológusnak sem lenni hozzá. Azon túl, hogy ilyesmit egy lány életében nem írna eleve. Ha már itt kamuzol és rontod a levegőt, tanulj meg normálisan hazudni.
2023. jan. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!