Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Le akarok állni a Ripedon...

Le akarok állni a Ripedon szedésével, lehet bármi komoly bajom? 25/L

Figyelt kérdés

Olyan, mintha nem lennének érzelmeim. Semmi a világon nem érdekel. Mint aki nem tud szeretni se.

Csupán 1mg-nak a felét szedem, de bosszant, hogy el kezdtem hízni főleg hasra, csípőre meg combra, és minden nap olyan álmos vagyok tőle, hogy egy kávé helyett már 2-t iszok, de még az se segít, mert aludni tudnék egész nap. Nagyon nehezen kelek fel reggelente. És ha ez nem volna elég, epilepsziára is szedek 2 gyógyszert, amik közül szintén álmosít az egyik.

A pszichiáterem azt írta a papíromra, hogy Bipoláris zavar gyanú.



2023. jan. 30. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Jó antipszichotikum, de ez kis mennyiség a gyógyszerből.
2023. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Kezelőorvosod értesítése nélkül ne hagyd abba!
2023. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Durva elvonási tünetei vannak,én átéltem. orvossal együtt rakd le vagy kórházban állítsák be az új gyógyszert.
2023. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Előtte beszélj a pszichiáterrel! Elképzelhető, hogy félrekezel, vagy csak túlságosan sok mellékhatás jelentkezik nálad, van ilyen sajnos. Úgyhogy mindenképp beszélj vele, mert lehet, hogy tud felírni mást, ami a mentális állapotodnak jót tesz, de nincsenek ennyire negatív hatásai.
2023. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt szedem én is évek óta. Nem tudok leálni vele,mert visszatérnek a téveszméim. Meg nem tudok aludni. Inkabb szedem.
2023. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!