Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hogy nincs helyem...

Úgy érzem, hogy nincs helyem a világban, a szüleim ahelyett hogy támogatnak folyton a tanulást nyomják belém, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olykor azt érzem hogy az IC elé kéne lépnem, de közben még is bennem van hogy nem kéne.. Ha beszélek anonim módon a lelkisegélyszolgálattal az segíthet?
2023. jan. 31. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp segíthet.


Annak idején nekem is mindig azt mondták hogy tanuljak és tanuljak, akkor utáltam, de így utólag azt látom hogy megérte kitartani, és nem is volt hülyeség tanulni.


Az iskolában biztosan van pszichológus, ingyen van, menj el hozzá.

2023. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tini vagy, ilyenkor ez teljesen termeszetes! Keresed a helyed a vilagban, de ez igy is van jol, ez ennek az idoszaka.

A tanulas pedig fontos, ezert “szekalnak” vele a szuleid.


Iskolapszichologust keresd fel, egy-ket beszelgetes nem arthat :)

De alapvetoen a legtobb tini atmegy ezen.

2023. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem vagy még 24 éves, akkor szerintem menj fel a kék vonalra és chatelj velük, vagy hívd fel őket. Vagy azis megoldás lehet, ha pszichológushoz mész, sokat tud segíteni.
jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!