Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek ezzel?

Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete semmi életkedvem, fölöslegesnek, értéktelennek és üresnek érzem magam, nem tudok koncentrálni annyira mint eddig, és soha semmihez nincs kedvem, ha jobban is érzem magamat egy pár órán át akkoris a legapróbb negatív dolog visszaránt a kedvtelen állapotomba, semmihez sem úgy viszonyulok mint eddig, utálok mindent már, és félek hogy e miatt elvesztem a barátaimat, hogy nem fogok nekik már kelleni. Én csak újra a régi szeretnék lenni, nem csak a barátaim miatt hanem magam miatt is, ez mi, létezik hogy depresszió? Vagy ez valami más? Utálok ilyennek lenni, ez elfog múlni magátol? Ha nem akkor mit kezdjek ezzel? Félek hogy megváltozok, nem akarok megváltozni, én csak újra a régi szeretnék lenni.


Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat.


2023. febr. 4. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

ez depresszió. ilyenen többségünk keresztülmegy, nem biztos ám, hogy ez állandó lesz nálad. nem tudom mennyi idős vagy, fordult-e elő már ilyen?

fordult, és neadj állandósul, akkor hosszú távon a pszichoterápia fog tudni segíteni.

olvass utána, mik okozhatják, mik az elméletek.

2023. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit igy rogton tanacsolni tudok: tolts minel tobb idot tarsasagban, olyanok koreben akiket kedvelsz es forditva, probalj ki valami ujat pl frizura, es persze keress fel egy szakembert.

Lehet ez a ramaty idojaras is ratesz, plane ha amugy is hajlamod van ra…

2023. febr. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!