Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerencsejáték függőség?

Szerencsejáték függőség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy érzem, sőt tudom,hogy szerencsejáték függő vagyok. Erről a családom mit sem sejt. Óriási adósságba tettem magam, amiből nem tudok kimászni, és mindig játszom hátha sikerül. Mit javasoltok, már nyugtatokon élek. Az hogy bevonuljak kezelésre nem lehet, van egy gyermekem. Pszichológust már felkerestem. Van ötletetek mit kezdjek magammal? 12 éves párkapcsolatomnak most lett vége, és a játékba menekültem, most meg teljesen anyagi csődbe vagyok. Bántást nem kérek köszönöm, tudom magamról így is..hogy nem.vagyok normális. 28L

2023. febr. 5. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi itt biztos többet tudunk majd segíteni, mint egy pszichológus.
2023. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell játszani ilyen egyszerű. Még imádkozni tudsz youtubon írd be Tb Joshua Ima.
2023. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Kiveszed a penzt a bankszámlárdrol es akkor nem kuldesz magadnak elektronikusan a szerencsejáték.hu ra.


Ha kimozdulsz akkor kevés penzt vigyél magaddal.

Ilyen egyszerű.

Egyszerűbb mint az 1x1

2023. febr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rendeződött a helyzet azóta valamit, kérdező?
2023. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyszer volt egy mélypontom azóta, játszottam..buktam akkor is egy nagyot. Folyamatosan járok orvoshoz, és kinlódok, hogy az adósságot fizessem...
2023. ápr. 8. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy orvoshoz jársz, kezdetnek nagyon jó! Megtámogathatnád a folyamatot azzal, hogy keresel egy gyűlést is, ahol névtelen szerencsejáték-függők osztják meg a tapasztalataikat. Azt gondolom mondani se kell, hogy te soha többé nem játszhatsz már, mert szenvedélybeteg vagy. És ha egy mód van rá, hanyagold a nyugtatókat, mert ha rákapsz, az még a szerencsejátéknál is nagyobb pusztítást végez.

Kitartás!

2023. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!