Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kedves emberek! Úgy hallottam...

Kedves emberek! Úgy hallottam hogy itt mindenre lehet választ kapni és egy nagyon aggasztó kérdéssel fordulnék felétek. Szerintetek létezik olyan hogy beteges kókusz mánia?!

Figyelt kérdés

Valaki tapasztalt már ilyet?

Egy nagyon közeli barátnőmért nagyon aggódok mert szerintem fent áll nála a kókusz szindróma.

Mindene kókuszos, mindenből kókuszosat kell venni, és még arra hogy kellemes illata legyen kokuszos testpermetet hasznal!!!!

Elvonási tünetek jelentkeznek nála ha nem tudunk éppen ki menni kókuszos rudit venni (ez a kedvence) ilyenkor tördeli az ujjait es folyamatosan hajtogatja “olyan jo lenne egy kis kokuszos rudi” “nem birom ki kokuszos rudi nelkul”

Felek hogy teljesen az agyara megy a kokusz, vagy valami szervi baja lesz hogy ennyit fogyaszt. Egyszeruen keptelen megunni meg az ajkara is kokuszos zselatint ken hogy megvedje a hidegtol.

Oszinten tenyleg felek!!!!!!

Mivan ha a kokusz szindroma az agyaba igazi karokat okoz es a vegen meg a csaladja helyett is a kokuszt valasztja?!?


Szeretnem ha ezt teljesen komolyan vennetek semmi vicc nincs ebbe, negativ hulye valaszokat nem kerek mert ez nagyon komoly dolog, ti nem latjatok milyen boldog fejjel eszi a kokuszos dolgokat!!!!!

Esetleg nehogy gyilkoljon majd egyszer ha nem lesz kokuszra penze foleg ebben az inflacioban elegge felek 😣



#szokás #kókusz #fanatikus #betegmania #kokuszimadat
2023. febr. 5. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi! A kókusz tényleg nagyon finom!
2023. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek vége van sajnos.
2023. febr. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem trollkodsz, akkor ---> kognitív viselkedésterápia segíthet! 😀
2023. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kókusz jó. Én a mangós dolgokkal vagyok így, most is éppen 3 mangót érlelek itthon. Bármit megeszek ami mangós, de a gyümölcsből heti 3-4 az alap. Imádom.

A mangó legyen veletek!

2023. ápr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Lehet orvos elé vinném az ügyet. Először háziorvos, aztán pszichomókus.
2023. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!