Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, nem bírom tovább?

Mit csináljak, nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Teljesen kikeszultem. 18 éves vagyok, még előttem állt volna az élet. Egy éve semmi bajom nem volt, versenyszerűen sportoltam, az volt a mindenem, az egyetlen dolog az életemben ami örömet okozott. De lett egy súlyos betegségem, ami gyógyíthatatlan és nagyon gyenge vagyok. Elfaradok attól ha fel kell vennem a nadragomat vagy egyszerűen csak kikelni az ágyból. Teljesen depressziós vagyok. Nem bírok csinálni semmit. Elegem lett az életből. Az orvos csak széttárja a kezét, hiszen ő felírt gyógyszert de az egyáltalán nem használ, még új tüneteim is jönnek elő tőle. Senki nem tud segíteni. 140-re megy fel a pulzusom ha orvoshoz kell menni, félek mindegyiktől. És nem mondanak semmi értelmeset, elküldenek úgy ahogy jöttem. Bármennyi pénzt dugok a seggük alá a magánrendelésen, akkor se mondanak semmit, nem segítenek, elintéznek 5 perc alatt és kész.

Én csak szeretném visszakapni a régi életemet, szeretnék sportolni, mozgalmasan élni. Ha 50 éves lennék lehet hogy belenyugodnék abba hogy már nem lesz semmi a régi, de 18 évesen képtelen vagyok.

Eddig soha nem fordult meg a fejemben az öngyilkosság, de most már igen. De amilyen béna vagyok úgyse tudnék belehalni. Teljesen felesleges vagyok, csak a terhére mindnekinek, barátaim sincsenek, egyáltalán senkim sincsen.

Ne mondjátok hogy majd pszichológus segít, nem segített.


2023. febr. 7. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Sokszor en is szanaszet erzem az eletem es nem tudom mi segithetne. Ez a vilag is egyre kilatastalanabb
2023. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Milyen betegséged lett?
2023. febr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Ne hidd, hogy ez 50 évesen könnyebb, 60 vagyok és nagyon vacakul érzem magam. A gyógyszerek tudnak segíteni, de kell terápia is, pszichiátertől.
2023. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Beolzottad magad mert ha igen akkor attól vannak a tuneteid.

Es ha igen mivel?

2023. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Milyen betegség? Ez azért egy elég fontos tényező.
2023. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]


Erről lenne szó. Beszélik össze-vissza hogy lehet kezelni blablabla,engem meg elkuldtek annyival hogy el vagyok látva gyógyszerrel és kész! Csak az a gyógyszer nem használ! A többinek meg olyan mellékhatásai vannak, hogy hoznak mellé még plusz 4-5-sok betegséget: cukor, zoldhalyog, csontritkulas stb.

Én 18 évesen nem arra vágyom, hogy gyemgeségben éljem le az egész életemet. 1 éve még rekordokat döntögettem. Bármit kérdezek az orvostól csak széttárja a kezet vagy nem is valaszol.

Ezért nagyon elegem lett most az életből. Eddig is magányos voltam, szó szerint egyedül, a sport jelentette az egyetlen menekvést, boldogságot. Képtelen vagyok elfogadni

2023. febr. 7. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Mivel ez szerzett autoimmun betegség, nem történt valami olyan az életedben, ami kiválthatta? Mikor vetted észre a jeleit? Köthető valamihez a megjelenése?
2023. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom semmihez sem kötni. Minden jól ment az életemben. Szinte már túl jól. Egyedül a beilleszkedési problémáim okoztak gondot és az hogy ingerlékeny, feszült voltam állandóan de ez kb születésem óta, apukám is ilyen.

Tavaly nyáron egyik napról a másikra lettem nagyon gyenge. Egyszerűen nem tudtam hová tenni az egészet.

2023. febr. 7. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha autoimmun betegséged lett, azt kiválthatta a COVID oltás.

Meg lehet próbálni a NAC-t (N acetyl cisztein) szedését méregtelenítés céljából. 600-1200 mg/nap. Valamilyen jó márkát vegyél (Swanson, NOW, stb)

Szedjél D+K cseppet, Omega 3 kapszulát, C vitamint.

Meg kell nézni, ez helyrehoz e.


CBD olaj is szóba jöhet, abból is jót kell venni (Meliora teljes spektrumú 10%, 4-5 csepp/nap)

2023. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

A lepontozók figyelmébe:

[link]

2023. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!