Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 43 éves, szakmájában sikeres...

Mimami kérdése:

43 éves, szakmájában sikeres és elismert nő vagyok, két gyereket tartok el egyedül 12 éve. Mégis gyakran leszek exponált helyzetekben nagyon nagyon piros. Nyugtatót nem akarok szedni. Valakinek hasonló problémája volt és ha igen, hogyan kezelte?

Figyelt kérdés

2023. febr. 8. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Pszichoterápiával kezeltem a belső gondjaimat.
2023. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a MagneB6 segített. Próbáld ki, ha nem segít, akkor menj dokihoz!
2023. febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül sikerült megválaszolbom a saját kèrdèsemet. Hisztam8nitolerancia okozta a gondol. El kellett hagynom minden mélyhűtött ètelt ès a natúrjoghurtot, sem tejcsokit, sem èdesített kekszet, sem csicseriborsót, sem spenótot nem ehetek. Plusz az alkohol is kilőve. Arckrèmekből minden hyaluronsavat tartalmazót el kellett engednem. A szèrumok is rosszak mind. Hát kb. ennyi. Köszönöm mindenkinek, aki anno välaszolt.
ápr. 26. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!