Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elhagyott a barátnőm az...

Unknown user 345693486 kérdése:

Elhagyott a barátnőm az öcsémért. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy két hónapja a barátnőm megcsalt az öcsémmel és utána el is hagyott.

Rájuk nyitottam szex közben és amint megláttam hogy az öcsém a barátnőmmel van együtt egy ágyban ruha nélkül kirohantam a konyhába megfogtam egy serpenyőt és visszafutottam és teli erőből leütöttem az öcsémet. A barátnőm erre elkezdett visítozni hogy hogy tehettem ilyet és mondta hogy vége a kapcsolatunknak. Ezek után megfogtam egy kést és nekirohantam vele a barátnőmnek de sikerült elmenekülnie a bejárati ajtón kersztül. Ezek után bíróságra vitték az ügyet és ez most a jelen. mit tegyek?!?!



#nő #mosogatógép #mocsok nők #patkány nők
2023. febr. 8. 08:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nemtudsz tenni.

Ha közöttük magyobb a szikra, és egymásra találtak, akkor ebbe sajnos bele kell nyugodni.

Ebbe a világ legjobb ügyvédje sem tud segíteni.

Higgadj le, nyugodj le, és pikk-pakk szerezz magadnak új barinőt.

Meg egyébként is. Mégha vissza szereznéd őt, akkor sem lenne már tökéletes a kapcsolatotok.

Ha egy ajtó bezárul, kinyillik egy másik.

2023. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
Pikk-pakk szerezzen? Ha megtudják róla, hogy kést rántott, melyik normális nő akarna tőle bármit is?
2023. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

Na látod, ez már egy másik kérdés, de valójában igazad van.

Kicsit forróvérű volt a fiú és nem gondolta át a dolgokat.

11#

2023. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez több, mint forróvérűség.
2023. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Senior Séf ***** válasza:
47%

"ez teljesen komoly de nem az én hibám az egész!"

Na, ide figyelj, apafej! Ha elhagy a barátnőd, az nem annak a +szemét qurvának" a hibája, nem is az öcsédé, hanem a tiéd. Te nem tudtál olyan mély érzelmeket kicsiholni a csajból, hogy észre se vegyen más férfiakat.

2023. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
58%

15-ös: ha tudnád, mennyire kinyitotta a szememet a hozzászólásod! Baráti körben van/volt egy házaspár. Válófélben voltak. A férj beleszeretett a nő húgába. Mindenki a húgát vádolja. Kirekesztették.

Pedig igazad van: ha már úgyis válófélben voltak, ha már a feleség nem tudta lekötni a férjét érzelmileg, miért a húga a hibás? Aki amúgy nem is fogadta el a férj közeledését, csak kicsit flörtölt vele.

2023. júl. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!