Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin mellé Zolpidem altatót...

Frontin mellé Zolpidem altatót szedett valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A pszichiáterem az esti egy 0,25 Frontin mellé 1/2 zolpidem altatót irt ki, hogy biztosítsa számomra a nyugtató alvást. Kételkedve fogadom és nem merem bevenni este mind a kettőt !Én úgy tudtam, hogy altató és nyugtató nem jó párosítás!

2023. febr. 8. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

A fronyát simán lehet kombózni a zolpidemmel. Az egyik benzodiazepin - a másik imidazopiridin. Nem lépnek interakcióba.


De ha nem hiszed nézz utána magad pl itt

ha beírod a gyógyszerek nevét - kiírja h mivel lehet parás kombózni

[link]

2023. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Akkor próbáld hol egyiket, hol másikat. Mindkettő, külön-külön nem nagy dózis. Egyébként ha az orvos engedi...
2023. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a linket is!
2023. febr. 8. 16:35
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen, lehet. Egy időben nekem is így írta fel az orvos.
2023. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a segítségével el hagyhatom lassan az esti frontint.
2023. febr. 8. 17:00
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy 0,25 frontinnal és egy 1/2 Zolpidemmel csak 3-4 órát alszom!
2023. febr. 23. 15:08
 7/16 anonim ***** válasza:
Jellemző a zolpidemre, főleg fél tabletta.
2023. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Te is szedtél frontint és Zoldipent tudsz valami tanácsot adni? A frontint egyből nem tudom letenni csak lassan de addig is valami tapasztalat alvás hosszabbítására.
2023. febr. 25. 05:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha fél zopidemtől valamennyit alszol akkor próbáld egésszel. Ez a hatóanyag amúgy az, ami legkevesebb alvásidőt biztosítja.Most Zopiclont szedek, de ezzel sem tökéletes az éjjelem. Én már Rivotrilról szoktam le, nem volt egyszerű. lassan tedd le a Frontint, türelemmel.
2023. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát nagyon dicséretes, hogy letetted a rivotrilt ,én igen lassan a frontint de ez sem egyszerű !
2023. febr. 25. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!