Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostam magam már 1év...

Vagdostam magam már 1év eltelt. és kicsit látszik hogy tüntesem el? Már soha nem fog eltűni öröke pulóverbe kell lennem?

Figyelt kérdés
vagdostam magam már 1év eltelt. és kicsit látszik hogy tüntesem el? Már soha nem fog eltűni öröke pulóverbe kell lennem?
2023. febr. 8. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tűnnek el sajnos. Contractubex géllel sem. Fordítsd mindig úgy a karod, h ne látsszon... Ha nem kimondottan "vágdosásnak látszik" (azaz ha nem egy csomó, egymással párhuzamos vágás van), akkor kitalálhatsz rá vmilyen balesetet is. De pl. csináltathatsz tetkót.:)
2023. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Plasztikáztathatod is.
2023. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetováló vagyok, ha már 1,5 éves a heg akkor lehet rá tetoválni vagy ha nem rózsaszín hanem már bőrszínű, a tetoválás alól is kilátszódik a kitüremkedése miatt de csináltathatsz valamit ami arra emlékeztet hogy voltál olyan erős hogy túlélted azt az időszakot vagy akár egy szép emlék alapján alkotott mintát, vannak kencék is amik segítenek rajta de azokkal sosem fog eltűnni teljesen, mivel a szövet roncsolva lett és ott begyógyultan teljesen más a bőr, nincs olyan kence ami eltűntetné:(
2023. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetkó a legjobb megoldás.
2023. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!