Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy válajam fel hogy vagdosta...

Hogy válajam fel hogy vagdostam magam? karom teli van vágásal poloba nem tudok leni csak puloverbe és már nagyon melegvan

Figyelt kérdés
Hogy válajam fel hogy vagdostam magam? karom teli van vágásal poloba nem tudok leni csak puloverbe és már nagyon melegvan
2022. máj. 11. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Régi hegek vagy újak?

A régiekkel nem tudsz mit csinálni, bátornak kell lenned. Az újakat még kezelgetheted hámosítást segítő krémekkel, hátha javul.

2022. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
CONTRACTUBEX GÉL vegyél egyet a patikában. Ezzel kenegesd a vágások helyét .Szépen helyrehozza egy idő után. Addig kénytelen vagy takargatni.
2022. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Nem értem a kérdésedet! Amikor vagdostad magadat akkor felvállaltad ezt a kinézetet. Kicsit tudsz enyhiteni a látványon ha elmész egy plasztikai sebészhez legalább egy konzultáciora, de a védjegyed megmarad!
2022. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Tetovaltass🤘
2022. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Pólódat rövidujjura cserélve odaállsz szüleid elé: "nézzétek a karomat, pszichológiai szaksegítségre van szükségem, szomorú hogy ezt tettem, szeretnék segítséget kérni.
2022. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Ne szenvedj pulcsiban.

Húzz rövidet. Készülj fel a kérdésekre. És nyugodtan mondd el az ismerőseidnek, hogy voltak problémáid, de megoldottad őket. A lényeg, hogy már nem csinálod.

Ismeretlenek kéretlen pillantásaival meg nem kell foglalkozni. Aki akar, az mindenkin talál hibát. Nem kell idegeneknek megfelelned ilyen szinten.

2022. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
A macska megkarmolt
2022. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
28%
Hány éves vagy? Mert ezt ugye gyerekek szokták, azoknál meg nem tudom elhinni, hogy se a tanár, se a szülő, se az edző nem veszi észre. KIZÁRT DOLOG!!!
2022. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Sosem fogom felfogni, miért csinálja ezt valaki!
2022. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

#9, addig örülj. Hidd el, nem jókedvében teszi senki. Kicsit olvass esetleg utána.


Kérdező, létezik vékony anyagú, pamut hosszú ujjú póló. Esetleg inget is hordhatsz.

2022. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!