Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Üdv! Hogyan tudnék anyukámmal...

Üdv! Hogyan tudnék anyukámmal kibékülni, túl lépni a dolgokon, ha ő évek óta lelkileg bánt (múlttal,jelennel,jövővel)? Akár üzenetben is tanács?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon aki komolyan veszi az ilyen témát. Mert mindig is ő volt a legfontosabb az életemben, de mára oda jutottunk, hogy nem tudom őszintén megölelni se. Ez nekem nagyon fáj, mert szeretem persze még mindig és örökké, de emellett érzek egy fajta utálatot, dühöt. Amit nem szeretnék. Úgy érzem a konfliktusra csak az lenne megoldás, ha nem beszélnénk többet, de lelkileg az nem segítene.

#anya-lánya kapcsolat #Régi sérelmek a jelenben #Hazugságok manipuláció #Családi stressz #Obszcén szavak családon belül #Ok nélkül balhézás
2023. febr. 12. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki tudnád egy kicsit fejteni? Milyen probléma? Milyen fajta bántást ír/mond neked? Nehéz úgy tanácsot adni, ha nem igazán tudjuk mi is történt, történik.
2023. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a távolság tartása segített egyértelműen, nagyon eltávolodtam tőle, mire felnőttem. Azóta melót tettem bele (először egyedül azon, hogy hogyan lássam őt, mint anya és mint ember, aztán vele, hogy visszaépítsünk egy olyan kapcsolatot, amiben jól érzem magam és tudok érzelmeket kommunikálni felé), és ma már újra szeretem megölelni :) Fontos, hogy a kettőnk problémái már az alapján is kicsit mások édesanyánkkal, amennyit eddig leírtál, de alapvetően ha szereted, és tényleg érdemes a szeretetedre, akkor nagy vonalakban ez a megoldás. Ha beszélnél még erről, ne fogd vissza magad.
2023. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!