Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongok, de nem tudom hogy...

Szorongok, de nem tudom hogy mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utóbbi időben elég stresszes volt az életem, mivel SZERINTEM hipcohonder vagyok. Pontosítva, minden egyes kis dolgot ami az én, vagy mások egészségét érinti túlgondolok. Ebben a pár hétben jó pár ilyen dolog volt. Most levert a nátha és nem vagyok valami jól. Egyfolytában erős szívdobogás érzésem van kivéve ha éppen lekötöm magam. Voltam azóta (nem e-miatt) ekg-n, és minden rendben volt. Igazából teljesen vidám vagyok, de ez nagyon idegesít. Mi a véleményetek? Lehetséges, hogy tudat alatt még mindig tartok valamitől?

2023. febr. 16. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát igen, a szorongás már csak ilyen. Ha megfejtenéd mitől van, nagyon gyorsan el is múlna.
2023. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!