Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik hogy éveken át nem...

Hosszúhajú kérdése:

Létezik hogy éveken át nem híztam a lamoleptől, de hosszú évek elteltével elkezd hizlalni?

Figyelt kérdés
15 évvel ezelőtt kezdtem el szedni. nagyon jó a hatása és egyáltalán nem is híztam tőle. viszont azon gondolkodom hogy már évek óta, hogy a súlyom képtelen változni, diéta és torna ellenére is nagyobb vagyok. felmerült bennem hogy talán a lamolep hosszantartó hatása okozhatja? - lehet hogy hülyeséget írok, de próbálom keresni az okokat és most a gyógyszerszedésemet mérlegelem. szedek mást is emellett egyébként.

2023. febr. 16. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A homeosztázis, ami miatt állandósul a súly és más paraméterek és ez nem az ellenséged, ahogy a gyógyszer sem. Beszélj az orvosoddal, hogy nem megy a fogyás, egyáltalán kell-e erőltetni?
2023. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és akkor ebből már nem lehet fogyni? az lehetetlen. 10 kiló feleslegem van. dokival nem tudok beszélni, mert nincs pénzem rá. felíratni tudom csak.
2023. febr. 16. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
10kg nem ér annyit, hogy emiatt a beállított gyógyszereiddel variálj. Fogadd el magad úgy, ahogy vagy.
2023. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az egészségnek nem jó 10 kiló többlet. pláne hogy öregszem.

de eredeti kérdésre visszatérve: van valaki lamolep tapasztalattal??

2023. febr. 16. 23:10
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem. 15 év alatt öregedtél, ez az oka. Ez a legnagyobb, és kivédhetetlen anyagcsere lassító.
2023. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!