Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiket bipoláris affektív...

Akiket bipoláris affektív zavarral diagnosztizáltak! Meddig kellett gyógyszert szednetek? Sajnos ezt a diagnózist kaptam ma és nem nagyon tudom, hogy mire számíthatok. Pszichiáterhez kell járnom havonta, ez biztos. 22L

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg életed végéig (legalábbis bipol ismerőseim ezt mondták) én is életem végéig szedhetem a gyógyszereket(skizoaffektív) elsőnek rossz ezt hallani de hát sajnos ez van
2023. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2023. febr. 24. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Életünk végéig,mert ez gyógyìthatatlan. Évek óta benne vagyok. Maga a pokol.
2023. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy élethosszig tartó betegség, szóval egészen addig... Én próbáltam amúgy anélkül élni,de sose sikerült tartósan fenntartani az állapotom.
2023. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

☹️

Köszönöm!

2023. febr. 26. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha van kedved beszélgetni,akkor nyugodtan írj,én 25 éves vagyok (nő),kb.22 voltam,mikor ugyan ezt a diagnózist kaptam.
2023. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Vannak nagyon jó gyógyszerek már erre.Én nagyon sokat szenvedtem az évek alatt a depressziotol még gyogyszerek mellett is ,de gyogyszerek nélkül nem lehet ezzel a betegséggel élni. 39 vagyok és közel 10 éve vagyok benne. Amig élek szedem a gyogyszereket. Olvass utánna a neten. Érdemes.Ha akarsz erről beszélgetni nyugodtan irj privátba.
2023. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!