Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet egy rejtőzködő...

Hogy lehet egy rejtőzködő nárcisztikust a gyógyulás útjára vinni?

Figyelt kérdés
Személyiségéből fakadóan az istennek se vallja be, hogy baj van nála, szakemberhez sem tudom elrángatni, pedig kéne (parentifikált férfi vs. rejtőzködő nárcisztikus nő a felállás). Én megjártam a magam köreit, ő viszont nem nyitott.

2023. márc. 3. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Alapszabály: mi tudunk változni, de másokat erre kényszeríteni nem tudunk.

Ha valóban megjártad a saját köreidet - amúgy a jelek szerint még nem...-, akkor lépj le és keress másvalakit helyette.

2023. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet a gyógyulásra vinni, ha az illető belátja, hogy problémája van és válltoztatni akar rajta. De az ilyenek nem szokták belátni.
2023. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nárcisztikusnak nincs betegség tudata, nem tud róla, hogy az. Így nehéz segíteni
2023. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nárcisztikus olyan mintha lenne egy járógipsz a lábadon a sérüléseid miatt. Tudsz vele menni, kicsit kényelmetlen, de jól bele lehet rúgni másokba, és azt nem érzed ha beléd rugdosnak, a lábad alatta kicsit elcsoffadt. Csak úgy tud meggyógyulni ha leszedeti a gipszet, utána nehezen fog tudni menni, viszont ha belejön, minden percet sajnálni fog amíg még rajta volt a gipsz.
2023. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Minden kapcsolat megszakít, lelépés, vissza soha nem nezünk.
2023. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!