Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok otthon önmagam...

Nem tudok otthon önmagam lenni, rejtőzködő vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páromékkal élek, de hiába szeret a barátnőm úgy ahogy vagyok, nem tudom magam felvállalni. Nem tudom hallgatni úgy a zenét ha vannak otthon hanem akkor fejhallgatóra váltok mert zavarba jövök ha hallják miket hallgatok, nem merem úgy játszani a videójátékaimat ha barátnőm otthon van nehogy lássa miket játszok, nem merek otthon táncolni ha bárki otthon van. Emiatt mindig rohanok haza, hogy egy másfél órát akkor egyedül lehessek de ez kevés idő. Azzal, hogy így rejtőzködöm egy csomó energiát tartok vissza és elpocsékolom helyettük az időmet, de én szabad akarok lenni végre. Amikor még anyukámékkal éltem, már akkor bújkáltam, szerintem belém rögzült, hogy anyumék leszólták az ízlésemet többször is kissebb koromban. Beszéltem erről barátnőmmel de nem tud segíteni, azt hiszi elég ha tudom, hogy ez a zavarba esésem csak butaság. Már nagyon kivagyok a tudattól, hogy lassan 30 leszek és még sosem voltam szabad.

2019. febr. 18. 09:39
 1/1 anonim válasza:
Ha nagyon nem tudsz megoldást találni, beszélj a barátnőddel és menjetek el egy hétvégi túrára, amennyiben lehetőségetek van rá. Ha nincs, akkor csak egy napra, mondjuk egy szombatra vagy péntekre. Az a probléma ilyenkor, hogy ki kellene zökkenni a mókus kerékből, és elfelejteni a megfelelni akarást. Erre a legjobb mód, ha a szeretteden kívül nincs melletted senki más. Szeritem egy próbát megér! Fel a fejjel!
2019. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!