Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlana valaki pszichológust...

Ajánlana valaki pszichológust Szombathelyen?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Szorongással küzdök és mostanában pánikrohamaim is voltak. Jobban szeretnék lenni, de úgy érzem, képtelen vagyok a fejemben lerendezni ezt az egészet. Nem szeretnék gyógyszeres kezelést, ezért nem pszichiátert keresek elsősorban. Szívesen olvasnák saját tapasztalatokat is akár. Előre is köszönöm a válaszokat!

2023. márc. 4. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló cipőben meg kell találnod az okát ami okozta és úgy tudsz csak tenni ellene engem eléggé elkapott de egyedül kijöttem belőle és teljesen megváltoztattam az életem. Tudom hogy nagyon nehéz nekem is az volt de elvből nem mentem el dokihoz mert azok teletömnek mindenféle hangulatjavítóval
2023. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű a szorongásod? Mikor kapsz pánikrohamot?

Elmultál már 18 ? Szüleid tudják a nehézségeidet?

Dolgozol vagy iskolába jársz?

2023. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!