Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mirzaten vélemények?

Mirzaten vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Generalizált szorongásom van, már nem tudtam kimenni az utcára. Scippával kezdtük, azt 17 napig szedtem, nem bírtam, annyi szorongást, reggeli nagyon durva rosszulléteket, pánikot hozott. Mirzatent kezdtem el szedni.

Tegnap este vettem be az első fél szemet. Úgy aludtam mint a bunda, mára semmi szorongás. Gyanús nekem, nem így működnek az antidepik. Várom a 2-3 hetes “ rosszat.” Kinek hogy használt ez az antidepi?


2023. márc. 5. 08:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bár én is szorongásra kaptam, de sajnos alvászavarom is van. Egyáltalán nem altatott és most 5 hét után elhagyom, mert egész nap gyomoridegem van, tehát nem hat. Ettől függetlenül próbáld meg, mindenkire minden másképp hat.
2023. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nekem a másiktól volt ez, 3 hét totál gyomorideg napi 3 Frontin mellett.

Már teljesen kivoltam. Hát akkor furcsa hogy hogy vagyok olyan mintha teljesen kicseréltek volna.

2023. márc. 5. 10:25
 3/21 anonim ***** válasza:
A Scippát én sem bírtam. Örülj neki ha jól vagy, tartson sokáig.
2023. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Most nagyon örülök :) a scippa teljesen legyötört, sztem életemben nem szenvedtem ennyit.

Csak most gyanús nekem ez a hirtelen jóllét. Remélem nem üt be ez is egyszer csak pár nap múlva.

2023. márc. 5. 10:37
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát...majd meglátod. Arra figyelj, hogy tisztességes étvágyat csinál. Én ezért is kaptam.
2023. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az étvágy nem árt, már lassan 42 kg vagyok a folyamatos nem evéstől.
2023. márc. 5. 12:42
 7/21 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, 41 kilósan kaptam ezt a gyógyszert. 5 hét alatt 2 kiló, de megállt a hízás.
2023. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Inkább a szedáltságot érzed csak ami az antihisztain hatása miatt van. Szorongásoldás ami a szerotonin receptorokra hatása miatt alakul(hat) ki még valóban nem valószínű, hogy már most jelentkezne. Valószínűleg ez még csak placebó (de a legtöbben így vagyunk amikor elkezdünk egy új gyógyszert, reménykedünk, hogy végre valami használni fog)
2023. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves 7.!

És neked elmúlt az állandó éhségérzet? Vagy megmarad? Amúgy rám akár még 10 kg is jöhet.


Kedves 8.!

A Szedáltságot tuti érzem, az nagyon furcsa. Remélem ez majd elmúlik. Engem eddig is szedáltak a nyugtatók,

de azt meg sem éreztem csak azt hogy kicsit nyugodtabb vagyok, mert nekem azzal kezdték kezelni a betegségem de ilyen jól sosem voltam. A Scippánál meg a Frontinnál nem jött be a placebóm de ha most ez az is, akkor remélem beválik.

2023. márc. 5. 14:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Az éhségérzet megmaradt, ebben az 5 hétben az első naptól ettem. Most nem tudom mi lesz. Nekem is legalább 50 kilónak kellene lennem.
2023. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!