Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok nagyon aluszékony...

Miért vagyok nagyon aluszékony? Hetek óta nem tudok 11-nél tovább fent lenni

Figyelt kérdés

Egy hetem: 7óra, 8óra, 8óra, 7óra, 6ó (Ennyi óram van egy héten)

Ez már szeptember óta így van és ez még csak hetek óta kezdődött, hogy ilyen aluszékony vagyok….

Néha szeretném kihasználni, hogy hétvége van és fent tudok lenni sokáig… De nem megy nagyon-nagyon maximum éjfélig tudok ébren maradni. Egyszerűen csukódik le a szemem bármit is csinálok, van olyan, hogy 8-9-10-kor is már nagy fáradtan alszok… ja és a kávé és a kóla sem segít:D



2023. márc. 5. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Kimerült vagy? Aludj...
2023. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál Covidos?
2023. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 De igen voltam!
2023. márc. 5. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3: lehet attól... én is elkaptam, utána kezdődött.
2023. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Mit értesz aluszékonyság alatt? Egy egészséges felnőttnek napi 8-9 óra alvásra van szüksége. Ha rendkívüli módön leterheli magát, mint te most a sulival, természetesen többre. Be lehet érni kevesebbel is, de az egy idő után megbosszulja magát.
2023. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!