Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Furcsán érzem magam a gyógysze...

Furcsán érzem magam a gyógyszertől ez normális?

Figyelt kérdés

Escitilt szedek 10 mgot és már napok óta furcsán érzem magam mintha nem lennének érzéseim el vannak tompulva még akkor is ha olyan történik ami miatt a gyógyszer előtt ideges voltam most meg semmi. Se boldog nem vagyok se szomorú se ideges hanem olyan semmilyen. Meg néha rámjön elég durva fáradtság mintha kicsit részeg lennék, kiesnek a dolgok a kezemből stb. 😅

Persze még ez is jobb mint az állandó szorongás, idegesség de akkor is furcsa kicsit kellemetlen érzés. Ezelőtt nem szedtem még ilyen gyógyszert nem tudom ez normális e vagy el fog múlni?



2023. márc. 5. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szia! A kezelôorvosodat tàjékoztasd ezekrôl mihamarabb!
2023. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hét múlva van időpontom hozzá, miért ez bajt jelent hogy ilyet okoz?
2023. márc. 5. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Az escitilnél ez normális míg be nem áll. Ha aggaszt, akkor meg telefonálj az orvosodra, az sosem árt ha tájékoztatod. Megkérdezhetem mióta szeded? Mert az nagyon nem mindegy. Ha pár napja, az még nem jelent gondot: most jön ki rajtad a kimerültség, ami a szorongás miatt volt.
2023. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni még csak 10 napja szedem.
2023. márc. 5. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Az még belefér. Ha nem szorongsz, nem hozott elő öngyilkos gondolatokat, nincs baj. Gondolom táppénzen vagy jelenleg: ha nem, akkor problémás a kimerültség, ebben az esetben jelezd a dokinak holnap hogy mi van.
2023. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Én azt a gyógyszert konkrétan nem ismerem. Ha antidepresszáns, akkor normális. Én mást szedek. Amikor elkezdtem szédelegtem tőle. Anyira, hogy nem tudtam egyenesen menni. Meg szokatlanil jól éreztem magam. Bármi is volt körlöttem úgy éreztem magam mintha vidáman egy réten kergezném a pillangókat.
2023. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Én most második napja szedem az Escitilt, 5 mg, de iszonyúan fáradt vagyok, nem sok kedvem (bár az eddig se volt) és etvagytalan. Te hogy vagy azóta?

Jobban lettél?

2023. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!