Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisok nektek milyen...

Bipolárisok nektek milyen gyógyszer vált be a legjobban ?

Figyelt kérdés
Nekem 200mg Lamolep ,100mg sertralin, 1mg rivotril, 4mg rispedon.Igaz még így is hullámzok. Nektek is van hullámzás még gyógyszer mellett is ?
2023. márc. 7. 04:56
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Gyógyszerek mellett is hullámzok elég durván, kb. úgy mintha nem szednék semmit, szóval mondhatni, hogy még nem sikerült megtalálni, hogy mi lenne jó.
2023. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Tegretol
2023. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Kventiax, depakine crono, rivotril. Nincs hullámzás, tudok dolgozni,nincs panikrohamom se. Buszozni ,vonatozni is tudok. Mellékhatása hízás és kisebb libido.de én elvagyok így, mindegyikből a legkisebb adagot szedem.most a tavaszi pezsgest érzem de full egyensúlyban vagyok.
2023. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Lamolep, rilex, scippa
2023. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Lamolep
2023. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Először scippát szedtem és frontint, utána rájöttek hogy bipoláris vagyok, akkor scippát frontint és lamolepet szedtem egy ideig jó voltam aztán megint nagyon felmentem és nem mentem egy ideig, elhagyva a gyógyszereket most visszajöttrm, mert nagyon nem vagyok jól, először sertralint(100mg),frontin (1.5 mg) és lamolep (100mg) volt, javult kicsit az állapotom de nem az elvártan és nagyon rosszul aludtam kaptam egy mirzatent (15mg) most nagyon szarul vagyok, a jelenlegi gyógyszerezésem (sertralin 100mg, lamolep 125mg, frontin 1,5mg, mirzaten 15mg és faxiprol 75mg) mellett is hullámzok és kezdek megijedni hogy rajtam már semmi sem fog segíteni csak a kötél, még a dokimon is láttam a csalódást hogy nem segít semmi, persze másnak lehet hogy segít a lamolep meg sertralin egyensúlyba tartani de valahogy nálam semmi nem működik úgy ahogy kéne

21/L

2023. márc. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!