Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisok,hogy bírjátok?...

Bipolárisok,hogy bírjátok? Milyen gyógyszer vált be nektek és milyen sűrűn váltakoznak a fázisok ?

Figyelt kérdés
Nekem egy napon belül váltakoznak. Főleg depresszio és kevert. Mánia sajna ritka. Lamolepet szedek rá meg sertralint és rivotrilt. Maga a pokol ez a betegség. Nem tudom meddig bírok még együtt élni vele. Dolgozni is nehezemre esik. Sokszor meghalni lenne a legjobb. Ti,hogy élitek meg ?
2022. dec. 27. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Sokat híztam ,de a kventiax nekem bevált. Depakine és rivo mellé.a legkisebb adagot szedem.en nyáron vagyok depisebb, télen jól vagyok és várom a tavaszt is,minden ok.ma a széltől fájt a fejem,frontokat megértem. Mozogni kell, tegnap 12km.t bicajoztam,ma pihentem.amikor érzem ,hogy porogni kezdek akkor kivonom magam,magyarán kerülöm az embereket.munkahelyen csak a minimális kommunikáció. Amúgy teli holdra hulyulok általában,olvastam is több helyen hogy a bipolárisoknal ez sűrűn előfordul.visszaneztem mikor voltam rosszul kb mindig telihold környékén uhh .. én nm vagyok szuicid ,mert pont akik bántalmaztak azoknak nm adom meg azt az örömet hogy lássanak rosszul vagy hogy feladtam.van egy kutyám,o segít a legtöbbet de komolyan. Mániás állapotok már nm olyan kiugroak,de előfordul néha, biciklizes közben leorditok pár embert lol mármint aki hülyén közlekedik de kb ennyi elég,vagy itthon metált hallgatok és lenyugszok tőle.de nyáron végig szenvedtem a melegtől,én nyári depis voltam mindig is,azt nm várom. Amit tanacsolnék: mozgás, pihenés, kisállat,és megemelt magnézium plusz multivitamin. D vitamin is kell. Plusz pro tipp: ha férfi vagy nő vagy saját magad felfedezése illetve oromszerzes :) vagy ha van párod azzal nyilván.jo hormonok szabadulnak fel.
2022. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Sokféle gyógyszert próbáltam már,de eddig a Kventiax vált be a legjobban.Például a Lamolep teljesen elnyomott és kiütéses is lettem tőle.
2023. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Idén pontosan a kő Cs og lepontozók miatt nm fogok írni többé.
2023. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Miért lettem 0-ra pontozva???? Kit zavar az,hogy nekem random valakinek mi vált be és mi nem?
2023. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem mire jó,hogy lepontozzák a hozzászolásokat. Tuti olyanok akik szart se értenek hozzá
2023. jan. 2. 01:15
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Én is utálom :( próbáljuk másfél éve kitalálni a gyógyszerezésemet, de még mindig nem az igazi, a depresszió nagyon lehúz. Nekem ritkán van hipomán fázisom, szinte teljesen eltűntek, a depressziót viszont nem sikerül legyőzni. Arisppát, Brintellixet, Lamolepet, Xanaxot és lítiumot szedek. És omega 3 meg folsav is. Remélem, egyszer majd jobban leszek, és úgy élhetem az életem, ahogy mások
2023. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon sok amit szedsz. Lamolep mellé litium is.az durva. Az a baj,hogy én meg alkoholt is iszok a gyogyszerek mellett.nem is keveset
2023. febr. 9. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!