Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az atarax miatt van ez?

Az atarax miatt van ez?

Figyelt kérdés

Pszichiátrián feküdtem 2,5 hetet és ott kaptam ataraxot a szorongásomra. Aztán hazaküldtek pár nap után. Bent is sokat szédültem, de általában akkor vagy front volt, vagy nagyon szorongtam.

Itthon viszont folyamat szédülök, ilyen lebegő érzésem van. Nem tudom hogy fogok így iskolába menni, mert rettegek, hogy elájulnék, mert elég bizonytalan a járásom is.

Ezt okozhatja az atarax? Reggel fél szemet veszek be, eddig este egészet, de olyannyira szédültem tőle, hogy este is csak egy felet már.

Ijesztő ez az érzés. :(


16/L



2023. márc. 12. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha otthon nem ájulsz el, miért ájulnál el az iskolában.
2023. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Meg kellene mondanod az orvosodnak, elvégre be kell számolnod, hogy hogyan hat rád!
2023. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1:

Mert itthon nem végzek kimerítő dolgokat, például nem futkározok testnevelésen, és nem járkálok teremről teremre. De ájulásérzetem itthon is van.


2:

2 hét múlva kell mennem a körzeti pszichiátriára, de anya felhívja az orvost holnap, aki a kórházban írta fel, remélem kezdenek velem valamit. Bár én bent panaszkodtam szédülésre, nem mondtak semmit.

2023. márc. 12. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem kedvezôen fog alakulni minden nàllad!
2023. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy már 16 éveseket teletömnek nyugtatóval. Keress barátokat, olyan embereket, akik mellett érzelmileg biztonságban érzed magad. Az atarax hosszú távon semmire sem megoldás.
2023. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszelj a dokiddal es nézzétek meg, hogyha pár napig nem szeded szédülsz-e. Simán lehet a gyógyszertől amúgy.

Kedves utolso: Ez egy antihisztamin , nem olyan nyugtato , mint a rivo vagy a xanax…

Viszont nagyon álmosít és tompít, én alvásproblémára kaptam. Lehet emiatt szédelegsz.

Mondd el a dokidnak! Hátha van valami javaslata. A szorongasodat enyhiti?

2023. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó: azóta bekerültem a kórházba vissza, nem amiatt volt, hanem a szorongásomra nem volt elég. kaptam helyette rivotrilt bent, de a mostani pszichiáterem frisiumot adott a rivo helyett.

kicsit bonyi:D

2023. máj. 7. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!