Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » OCD-nél/kényszerbetegségnél...

OCD-nél/kényszerbetegségnél milyen terápia/gyógyszer segített nektek, és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Továbbá mióta áll fenn nálatok ez a probléma?

2023. márc. 13. 17:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 Jó is, csak sajna nagyon sok a mellékhatása. Az mázlista akinek nem jönnek elő, mert lehet régi, de jó gyógyszer, csak erős is.
2023. márc. 14. 00:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Azóta már elmúltak a mellékhatásai?
2023. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 Abbahagytam, mert sajna nem múltak el.
2023. márc. 14. 14:36
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Tinikorom óta van “enyhe” ocdm (ellenőrzés, csekkolás, ajtó bevan e zárva, stb). Soha nem voltam vele szakembernel, soha nem szedtem rá gyógyszert. Most 30 éves vagyok, még mindig van. Ugyanúgy.

Azért írom hogy “enyhe” mert ezt a cselekvési kényszert jól ellehet titkolni mert nem annyira feltűnő. Senki se tudja rólam.

De nálam nincsenek olyanok hogy van egy ideig aztán nincs. Nekem tinikorom óta van folyamatosan és egyszer se tűnt el még egy hétre sem. Akkor lesz picit rosszabb ha jobban nyomás alatt állok vagy ha nincs elég időm kivitelezni a csekkolást.

2023. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!