Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most tényleg kéne segítség....

Most tényleg kéne segítség. Rettegek mások előtt beszélni vagy előadni. Pánikba esek tőle. Ma egy prezentációt kell előadnom a barátnőmmel, annyira félek hogy sírok,egész éjjel fent voltam. Hogyan kezeljem a stresszt,mit tegyek hogy ne essek pánikba?

Figyelt kérdés
hajnali négy múlt és srácok megértem ha cikinek tartotok de egyszerűen képtelen vagyok mások előtt beszélni komolyan. kedden kellett volna előadni és pánik rohamom lett amikor fel keltem ezért betegnek tettettem magam de ma muszáj túlesnem rajta szóval ha lehet olyan tanácsot adjatok amire még nem késő. köszi amúgy:) (és tudom az első kérdésem hülye volt, csak szórakoztam egy picit!)
2023. márc. 16. 04:22
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem segít valamit, Google-ban próbálj a lámpalázra rákeresni, vannak hasonló cikkek. Az én “megoldásom” több évbe telt, megváltoztam, így hírtelen nem sok hasznát vennéd a teljes sztorinak. Igaz, mai napig utálom az ilyen szituációkat és igyekszem elkerülni, de ha muszáj, én egyszerűen lesz*rom ki mit fog gondolni és működik. 😂

2023. márc. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj arra, hogy "többen vannak", mintha egy üres szobában adnál elő. Gondolj arra (de ne görcsösen), amit előadsz, hogy milyen érdekes, mennyire jó ez a téma...
2023. márc. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam csinálni, hogy annyiszor mondom fel a szöveget tükör elött, hogy már simán megy. Utána a kedvesemnek is annyiszor, amit elvisel. Mire közönség elé kerülök csak arra gondolok, hogy unom az egészet.
2023. márc. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
53%
Nyugodj meg. Minden rendben lesz.
2023. márc. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!